Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! Ez csak jósló, vagy még...

SOS! Ez csak jósló, vagy még az sem, esetleg aggódjak?

Figyelt kérdés
35+3 vagyok, 4 hete fekszem, mert kinyílt a külső méhszáj. Napi 8-10 db keményedésem szokott lenni, ami úgy tudom természetes, amúgy napi 3x2 magnerotot szedek. Most kb 1 órája 3-4 percenként rendszeresen bekeményedik a hasam, icipicit fáj is olyankor, de nem vészesen, és kb 15-20 mp-ig tart. Ez normális? Az előzőz babámat 37 hétre szültem, szóval őt is jóval korábban, emiatt aggódok, mert most még veszélyeztetett is vagyok. Vagy nincs semmi gond?
2012. aug. 12. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Én tuti bemennék az ügyeletre!3-4 percenként??? :(

Inkább menj be feleslegesen,minthogy késő legyen!!!!

Max hazaküldenek!Ha meg nem,és megindult a szülés,kapsz tüdőérlelőt,és megpróbálják visszatartani!

2012. aug. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
tehát ha csak nagyon enyhe fájással jár, de rendszeres ennyire a keményedés, az baj?
2012. aug. 12. 19:17
 3/9 anonim ***** válasza:
A keményedés számít, nem a fájás!!
2012. aug. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
most az elmúlt kettő keményedés 6-6 percre jött, tehát picit ritkult. Nem tudom mit tegyek...
2012. aug. 12. 19:34
 5/9 anonim ***** válasza:

Vegyél egy langyos zuhanyt. Ha rendszereződik vagy erődebb lesz, akkor indulj be a kórházba. ha múlik, akkor pihenj és vegyél még be magnéziumot. De ha megnyugtat, akkor hívd fel a dokidat (ha nincs a kórházat) és ő/ ők megmonja/megmondják pontosan mit kell tenned.


Nekem kb egy hete voltak enyhe fájásaim 7 percenként (kicsi keményedés+ enyhe mensis görcsök). Én bementem. Kaptam leállító infúziót és a pici tüdőérlelőt. 5 nap kórházi megfigyelés, majd itthon még két hét szigorú pihenés. (akkor voltam kereken 33 hetes) A méhszájam 3100. Mennyi a tied? (mert a keményedésektől nyílhat tovább)

2012. aug. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi! nekem is 3100 a méhszájam. Akkor elmegyek letusolok. 1 órája vettem be a 2 db magnerotot, most vehetek be máris újabbat?
2012. aug. 12. 19:40
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia


Hogy vagy? Segített a zuhany? Elmúltak?

2012. aug. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia. En tnap vtam igy. 2 oran keresztul 5 percenkent jottek a kemenyedesek. Ugy volt h indulunk a korhazba,de visszavaltott 10-20-40 percenkentre. Aztan orankent 1-2 volt,de annyi szokott is. Penteken ugyanez volt. De nem tudni h nalad h jelentkezik. Meg ha el is mulik nalad,ennyi idosrn nagyon nem jo ez. Azert ha elmulik es meg jelentkezik maskor is ilyen sok idore,sztem beszelj a nodokiddal. 40+2 hkm
2012. aug. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm szépen mindenkinek! Langyos víz után kb fél órára enyhült, utána megint éreztem, de lefeküdtem és jobb lett. Előtte nem tudtam pihenni, mert a 2 évesemet kellett ellátni, de akkor hazaért Apa és átvette. Éjjel már jó volt, és ma eddig még egy sem volt (kopp-kopp-kopp). Pénteken megyek a dokimhoz, addig remélem nem lesz semmi, és ott majd tudok beszélni vele, hogy mi a helyzet.
2012. aug. 13. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!