Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet baja? Nagyon szegyenlem...

Lehet baja? Nagyon szegyenlem magam! Megkivantam a boroskolat es ittam kb 4 kortyot! ;" ( Viszont ami megrosszabb utanna szivtam 2slukkot egy cigibol;" ( 20 hetes vagyok, nem cigiztem kb miota terhes lettem. Lelkifurdalasom van rendesen; (

Figyelt kérdés
2012. aug. 12. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Ennyitől még nem lesz semmi baja a kicsinek, de ne csinálj belőle rendszert.
2012. aug. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Ennyitől még nem lesz baja a picinek,de legközelebb azért ne ragadtasd el magad:)Sok boldogságot!Két gyerekes anyuka
2012. aug. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz ennyitol.

A placenta ezt meg megszuri!

2012. aug. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én tegnap egy doboz sört ittam meg(jól is esett),ám a cigiről nem tudok nyilatkozni(sose szívtam).33hkm
2012. aug. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmi baj nem lesz. Én kb egy hónapja elmentem a páromékkal sörözni és vettem magamnak egy citromos sört mert megkívántam. 2 dl ittam meg és elszívtam hozzá 2 szál cigit. A végén vettük észre ,hogy nem az alkoholmentes változatát vettem meg. De ha ez nem rendszeres akkor semmi gond nem lesz. Most esküvőnk lesz 1 kortyot a pezsgőbe is bele fogok inni. Többet nem ,mert nem terhesen se szoktam inni és egy pohártól már berúgnék. 31hkm
2012. aug. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Dehogyis rendszeres!!!;)) istenments!!! Evek ota egy kortyot sem ittam mert babat akartunk orvoshoz jartunk terhes lettem szoptattam stb... ;) es most ismet;)))

A cigit nem mondom h nem szivtam elso es most a masodik terhesseg elott sem, de ahogy megtudtam h baba lesz igyekeztem mielobb elhagyni;)) csak ma bunoztem;"(

2012. aug. 12. 22:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne legyen lelkifurdalásod, nem iszol, nem dohányzol. Most kicsit bűnöztél, de a babádnak ezzel még nem ártottál. Más végigpiálja a terhességet és füstöl végig, mégis egészséges lesz a babó. Nagyon jó anya leszel, nyugalom :)
2012. aug. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek!!! Megnyugodtam;)
2012. aug. 13. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!