Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes pocak, nem kicsi?

25 hetes pocak, nem kicsi?

Figyelt kérdés

[link]


A dokim szerint minden rendben. Első baba.


2012. aug. 13. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:

dehogy kicsi! nem kell kinyomni, látszik úgyis :-) hamarosan nagyot nő majd, ne félj, 30 hét után már visszasírod azt, h mekkora volt most...


kislány, ugye?

2012. aug. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen,kislány :) Sokan csúfolnak, hogy hol van, meg milyen pici, egy kicsit rosszul esik. Tudom ez kényelmesebb mint a hatalmas, de azért jó lenne ha nem szólnák meg... :)
2012. aug. 13. 13:53
 3/7 anonim ***** válasza:
azért van 2 füled, h egyiken be, másikon ki. és ebben nemárt némi gyakorlatot szerezni, mert terhesen még csak-csak, de ha megszületik a babát, akkor aztán annyi méltatlankodást és kéretlen tanácsot fogsz kapni h zúgni fog a fejed tőle :-)
2012. aug. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát nekem sem volt nagyobb, sőt.

De aztán a végére csak megnőtt. :)


A megjegyzésekkel meg ne foglalkozz, tudom idegesítő tud lenni, de ha te is és a baba is jól vagytok, akkor ez a lényeg, mindegy mekkora is a pocakod.

2012. aug. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem is kb ekkora volt, olyan büszkén mutogattam, most meg visszanézve a fotókat nem értem, hogy mit??:) most 34 hetes vagyok és egyáltalán nincs nagy pocim, nem is értem hol fér el a bébi, de izeg-mozog, doki szerint minden rendben, úgyhogy nem aggódom. lehet ebből még 4 kg-s baba, ne aggódj :)
2012. aug. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első lányomnál nekem is nagyon picike volt,a 37. héten a szülésznő kizavart a szülőszoba látogatásról,hogy ide csak betöltött 31. hét után lehet jönni.Kicsit rosszul esett.Nagyon hányós voltam,a 18. héten mínusz hét kilónál jártam,kórházba fektettek,infúzióztak,terhességi hányás miatt.Ezért voltunk mi ennyire picikék.A baba súlya is kicsi volt,pedig napra pontosan született.A második gyerkőcömnél meg akkora pocakom volt,mint egy ház és bizony a születési súlyra sem panaszkodhattam.Érdekes,ahány terhesség,annyi féle.Boldog babavárást Neked!!!
2012. aug. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem szinte ugyanilyen a pocakom, 24+3 hetes vagyok, második gyermekünkkel. Az elsővel is kicsi pocakom volt végig. Szülni akkorával mentem, mint egy átlag 7 hónapos. Mondták rólam is, hogy ez nem gyerek lesz, hanem macska, meg hogy biztosan fogyókúrázok... Hát hogyne... A hülyékkel sajnos nem tudunk mit csinálni, csak annyit, hogy figyelmen kívül hagyod! A pici pocakomból 3100 grammos, 56 cm-es lányom született, úgyhogy miről beszélünk??? Ha a dokid szerint minden rendben, akkor az úgy is van, ő látja az uh-on, és pontosan tudja mikor mekkorának kell lennie. Örülj, hogy ilyen helyes kis hasad van! És még valami: ha valaki megjegyzést tesz, mondd neki, hogy te meg kövér vagy! Tutira elhallgat... :) Ezt nekem az uh-os nő tanácsolta... :)
2012. aug. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!