Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha első babaámmal nagyon...

Ha első babaámmal nagyon kicsi hasam volt, és csak 6 kg-ot híztam, a másodiknál sem várható nagy pocak?

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 10:42
 1/10 anonim ***** válasza:
az elsőnél 4 kg-ot híztam, túlhordással szültem és el akart az ügyeletes szülésznő kergetni, hogy rosszul érzem, hogy elfolyt a magzatvíz, én még biztos nem fogok szülni, ekkora hassal nem lehet, a másodikkal 6 kg-ot híztam, 3 hónaposan volt akkora hasam, mint amivel az elsőnél szülni mentem. A 38. héten jött a baba, a hasam abszolút az átlagnak felelt meg.
2011. jan. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A második, vagy 3.-ik szülésnél mindíg nagyobb a kismama pocija. Ezt nem csak saját magamon tapasztaltam, de mindenki ezt is állítja.
2011. jan. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Első babánál 6hósan azt mondták, most kezd csak látszani. Másodikkal vagyok 18hetes, és mindenki azt hiszi szülni megyek. :-)
2011. jan. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát szerintem nem feltétlen lesz nagyobb. Tesóm feleségének elsőre tök nagy pocija volt utána meg kicsike :) olyan mintha max 6 hós lett volna!

Terhes vagy már ? mennyi idős ha igen ?


hamar kiderül...már 12 hét fele látni fogod ha nagy pocakod lesz :)))

2011. jan. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Még csak 5 hetes. Nagy meglepetés - első hónapban összejött. :)
2011. jan. 25. 11:57
 6/10 anonim ***** válasza:

akkor pár hét és kiderül a pocakméret :) ugyanis szerintem ha nagy pocid lesz vele akkor az már a 12. héten is látszani fog :))


Gratula!

2011. jan. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szia! nekem első baba, a 27.héten vagyok, de sokan nem veszik észre hogy terhes vagyok, nagyon kicsi pocim van.
2011. jan. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

első terhességemnél nem volt nagy hasam, 8 kg-t híztam.

most 27 hetes vagyok, nem híztam még semennyit és kb. akkora a hasam, mint az első terhességnél 18-20 hetesen...

2011. jan. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Első baba-nagy has, már 8 hetesen látszott,második baba-18 hetesen kezdett dudorodni.Úgyhogy nem feltétlen igaz, hogy többediknél nagyobb a has, bár gyakoribb.
2011. jan. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 TKI Ibolya ***** válasza:
Első babával pici hasam volt a másodikkal óriási volt.Most megint babát várok 32 hetes vagyok és kisebb a hasam mint a másodikkal.
2011. jan. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!