Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor jelentkeznek az első...

Mikor jelentkeznek az első terhességi tünetek, milyenek?

Figyelt kérdés

Látok magamon bizonyos jeleket, de félek, hogy csak bebeszélem magamnak.

Még nem teszteltem. Augusztus 1-5 között eshettem teherbe.


2012. aug. 13. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nemvárt napja körül elkezdett bizseregni, érzékeny lett a mellem. Ez nagyon gyanús volt, mert menszi előtt addig még soha nem volt ilyen. Ez volt az első tünetem.
2012. aug. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A következő dolgokat tapasztalom:

- néha megszédülök, naponta 1x

- mintha sok lenne a gyomorsavam

- csináltam a férjemnek reggelit (melegszendvics párizsival) és azt hittem hányni fogok, pedig eddig én is ettem

- a mellem rettenetesen feszül és megpirosodott közvetlenül a bimbó körül (menzesz előtt szokott fájni, de nem pirosodik)

2012. aug. 13. 14:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam hasonlóképp, mint az előző válaszolónál. Mire vártam a vérzést, addigra megdagadtak a melleim, kezdtek feszülni is. Ez volt az első jel, amiről tudtam, pedig még a tesztet sem csináltam meg. A 6-7. hét környékén jelentkezett az, hogy nem bírtam a hasamon aludni, egyszerűen nem volt kényelmes, pedig mindig úgy alszom. A 7. hét után már jött a hányinger, hányás. Ha augusztus elején eshettél teherbe, akkor szerintem még korai lenne bármit érezni, bár nem vagyunk egyformák. Szerintem várd meg, míg megjönne és utána pár nappal érdemes tesztelned, hogy biztos eredményt kapj. Türelem és hajrá!
2012. aug. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok. A mellbimbó terhességnél inkább megbarnul, jóval sötétebb színű lesz, mint egyébként. Maga a magas gyomorsav még nem biztos, hogy terhességi tünet (főleg nem ennyire korán), az émelygés és a szédülés pedig a magas gyomorsavszint miatt is lehet. Drukkolok, hogy sikerüljön, de szerintem ezekből még nem lehet egyenesen terhességre következtetni, ahhoz túl fiatal a terhesség (ha fennáll).
2012. aug. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!