Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti is sétálgattok éjszaka? Az...

Ti is sétálgattok éjszaka? Az ágyban mindenem kiáll az oldaltfekvés miatt. Mindegy melyik oldalra fordulok zsibbadok. Ti is? 31 hkm

Figyelt kérdés
2012. aug. 14. 04:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 25 hetes vagyok, pénteken töltöm a 26-ot, de most éjszaka volt az első, hogy zsibbadtam. Ráadásul, ha jobb oldalamon feküdtem, nem kaptam levegőt, ha háton, akkor zsibbadtam, ha bal oldalamon, akkor fájt a fülem. Marha rossz éjszakám van. Szóval ma én is sétálgattam, de nekem ez az első. Hiába szedtem be magnerotot, nem használt. :( Azt mondják, a hideg-meleg váltózuhany jót tesz, mert tágítja az ereket, így javítja a vérellátást, de valahogy nem akaródzik..

2012. aug. 14. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! Hajajj, ugyanez van nálam is, ráadásul forogni is nehéz, mert beleszurkál a pocakomba, és abban a pillanatban, ahogy a hátamra fekszem, a pici lányom egyből bepörög! Szopipárna segít valamennyit, csak azt meg magamra tekerem alvás közben!:-) De kitartás, a végét már csak kihúzzuk valahogy!

Üdv, 30 hkm

2012. aug. 14. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is el szoktam zsibbadni néha, mert többször bírok a bal oldalamon aludni. Néha azért engedi a babám, hogy jobbra forduljak. Mire átfordulok, vagy fél óra :S

De azért sétálgatni nem szoktam, csak a vécéig.

Nekem az segít, hogy ahogy fekszem oldalt, nagypárnát vagy szopipárnát rakok a lábaim közé.

Üdv, szintén 31 heteske

2012. aug. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
:D:D Hát én a fenekem körül forgok,mert nekem nőnek a csontjaim ott lenn és nem birok kikelni se az ágyból sokszor,meg ropog állandóan a csontozatom is.Ha valamelyik oldalamon fekszem,a kicsi szétrúgja az ágyat is és a hasam másik felét(mert még mindig nem fordult be és közlekedik amerre neki tetszik).Ha háton fekszem elég hamar elhelyezi magát alulra kiflibe,de háton meg még jobban megfájdul az alfelem.Az még a jobbik eset ha csak lökdösi magát ide-oda,de van hogy olyan testrész húzásokat végez,hogy az rendesen fáj.Ezzel jár,de lassan kibújik már az én kicsim :) 33hkm
2012. aug. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne is mond.alig birok aludni.ha elkezd zsibbadni az egyik oldalam megfordulok és az is elkezd zsibbadni.akkor már feküdni sem birok.elég kellemetlen :) de ez van nem tudunk mit tenni.

Boldog babavárást

33hkm

2012. aug. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hát én mindig hason alvó voltam terhesen is amennyire lehetett hason aludtam

összenyomni nem tudod a babát :-) mert h folyadékban van


nekem bejött h egy nagyobb párnát tettem a csípőm/pocakom/combom alá és amennyire lehet hasra feküdtem és a felsőtestemet is egy nagy párnára fektettem

túlkép olyan volt mintha a pocaknak kihagytam volna egy lyukat az ágyban :-)

2012. aug. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na akkor én is csatlakozom! :)

Nekem is van olyan éjszaka, hogy egyik oldalamon sem jó!!

És amikor meg kell fordulni, akkor meg úgy érzem magam, mint egy partra vetett bálna, aki vergődik... :D

Viszont háton nem szabad aludni, mert a terhesség nyomja az anyai ereket, így sem az anyának, ezáltal a babának sem lesz jó a keringése!!

Én is hason alvó voltam eddig és próbálom kipóckolni a hasam körül, meg a lábam közé venni a szopi párnát, hogy jobb legyen!! :)

39hkm

2012. aug. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!