Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetesen megmozdult a babam...

Casila kérdése:

16 hetesen megmozdult a babam mozt 17 het fele jarok de azota miota azt a kigyoerzest ereztem azota nem erzem csak ojan mintha izomoszehuzodast erznek es eleg sokszor erzem es furcsa erzes kicsit faj vajon a baba mococrog es en igy erzem?

Figyelt kérdés
2012. aug. 14. 09:55
 1/3 gabszem ***** válasza:
hát ilyenkor még csak épp hogy éreztem valamit ,mintha buborékok mozogtak volna a hasamban, mert még nagyon pici a baba. Az hogy fáj , lehet hogy attól van hogy nyúlnak a szalagok, vagy a hasfal. Ha sokat érzed azért majd kérdezd meg a dokidat.
2012. aug. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Mióta elkezdtem érezni mocorogni a babát azóta nekem is fájdogál a hasam, azt mondta doki nő a méhem meg hát csak mocorog odabent a kis manó, attól is feszülhet kicsit. Én is 16 hetesen éreztem először aztán alig-alig a 18. héttől meg szinte minden nap. Ha nagyon nyugtalanít a fájdalom akkor inkább menj és nézesd meg mert nem tesz jót ha idegeskedsz. Boldog babavárást 20hkkm
2012. aug. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszaitokat!puszi mindenkinek
2012. aug. 31. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!