Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit szokás vinni ilyenkor?

Mit szokás vinni ilyenkor?

Figyelt kérdés
Babalátogatóba mit szokás vinni ajándékként?
2012. aug. 14. 10:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Én egy doboz bon-bont kaptam, a férjem valamilyen italt, a baba ruhát, pelust, törlőkendőt vagy játékot kapott.
2012. aug. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mindenféleképp érdeklődj, mi van hiány mert annak nincs értelme, hogy 2-3-4 legyen valamiből :) Ha nem akarod a meglepit elrontani, valami készségfejlesztő játék, pelenkatorta vagy mi, hasonlók. Én az anyukának is vinnék valami hasznosat, pl. krémet, vagy valamit, hogy nőnek érezze magát. :)
2012. aug. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

mennyire ismerős akinek viszed rokon e ?


ált ruhácskát játékot pelust popsitörlőt a babának

anyukának valami finom ennit sütit


de akár meg is kérdezheted tőle h ö minek örülne

2012. aug. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem tőle, de azt mondta, eszembe se jusson valamit is vinni. De üres kézzel akkor sem mehetek...:)
2012. aug. 14. 11:13
 5/10 anonim ***** válasza:

...akkor lehet kapni mókás pelenkatortát a DM-be :)

vehetsz neki finom babafürdetőt, vagy az anyukának egy kellemes nyugtató fürdőhabot a nehéz napokra :D:D:D amikor kiidegeli a gyereksírás :)

egy finom bombon is jó ötlet .

én a kozmetikumoknak örültem a legjobban :)

2012. aug. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor mindig összeállítottam egy kis csomagot: törlőkendő, fürdető, babaolaj, kencék csupa olyan hasznos dolog, ami úgyis kell. Mindig tettem bele egy kis csörgőt, rágókát vagy valami ilyesmit. Anyukának pedig bonbont. Ruhát soha nem vittem, úgyis van annyi, hogy lehet mire sorra kerülne, kis is növi a pici.
2012. aug. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Anyának lehet esetleg virág, apának is valami, hogy ne érezze magát háttérben...:) A babának pedig sok mindent lehet. Én kaptam a lányomnak takarót, ruhákat (mindnek nagyon örültem, az sem baj ha nagyobb és később használják ki:)), kaptunk popsitörlőt és pelust is, viszont néha mellényúltak és nem olyat hoztak, amit én akkor használtam. Érdemes erről érdeklődni, mert ilyen pici babáknál szereti anya (legalábbis szerintem) a bevált márkát.:)
2012. aug. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én a babváróbulimra mindenkit megkértem, hogy vagy éléskamrát töltsenek, vagy díszítsék ki a baba falát valami képpel. Az első azért jó, mert a kismamának aligha van ideje főzni, pláne apára bízni a bevásárlást, szóval jól jön egy segítő kéz (tészták, szószok, alapanyagok, liszt, stb, persze ez akkor jó, ha mindenki visz valamit), a második meg azért jó, mert ha a baba nagyobb lesz, és már érti a beszédet, akkor el lehet neki mondani, hogy ezt iksz-ipszilon néni hozta neked, amikor ilyen pirinyó voltál. :)
2012. aug. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi a férjemmel a múlt héten voltunk babalátogatóba.

Mivel ők nem állnak jól anyagilag, a következőket vittük: nagyobb kiszerelésű pelenka, popsitörlő, babafürdető. Illetve vittünk még: húsleves, töltött káposzta, rántott husok, 2 féle süti. Az újdonsült anyuka nagyon örült nekik. Mindenképpen olyat akartunk, amit tutira tudnak használni, és nem különben hasznosak is!


27 hkm

2012. aug. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Már meg is vettem egy-két dolgot, köszi a tippeket!
2012. aug. 14. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!