Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hónapja szültem, a mensesem...

10 hónapja szültem, a mensesem is rendesen beállt, most mégis késik, kedden meg kellett volna jönnie, de még mindig semmi. Csináltam tesztet, de az meg negatív. Járt így valaki más is?

Figyelt kérdés
2011. nov. 18. 10:51
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy amikor az első babával teherbe estem, aznap amikor meg kellett volna jönnie a mensesemnek csináltam tesztet és rögtön kimutatta a terhességet, most meg már késik 3 napja és negatív.
2011. nov. 18. 10:54
 2/6 anonim ***** válasza:

Szoptatsz még?

Nekem is rendesen beállt a mensim, de amikor többet lóg a lányom a cicin, akkor a menzeszem is igazítja magát ehhez és késik

2011. nov. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem, már régóta nem szoptatok.
2011. nov. 18. 11:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia.Nekem utoljara 23 napot kesett,elotte 2 alkalommal is 28. napra jott meg.Csinaltam en is vagy 3tesztet,mind3 negativ lett.En meg szoptatok,a dokim szerint a hormonok.

Ha nem szoptatsz regota nem tudom mitol lehet,keress fel egy nogyogyaszt,biztos ami biztos.

2011. nov. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
szia. nekem nincs még gyerekem, de nekem is már a 18. napja, h késik :S én is csináltam 2 tesztet és semmi, mmind2 negatív! kicsit félek, és teljesen át tudom érezni.
2011. nov. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tegnap megtört a jég, és bekopogtatott a "mikulás". Mire lebeszéltem a nőgyógyászommal és az ultrahangossal időpontokat, erre megjött:) De nem baj, attól még elmegyek, ne hogy véletlenül valami bajom legyen. Köszönöm a válaszokat!
2011. nov. 23. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!