Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valakinek hatásos módszere...

Van valakinek hatásos módszere hátfájás ellen? Amint egy kicsit többet mozgok, máris fáj a hátam, többnyire egészen lent, és ilyenkor sehogy sem jó, sem ülve, sem fekve. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
2009. júl. 22. 15:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem egy bizonyos IKEA fotelben, lábat felpolcolva, hátam mögött alul párnázva volt ok, de akkor sem tökéletes. Illetve az ágyon a matrac nagyon sokat számit, ha szereztek egy igazán jó rendes közepesen kemény matracot, az nagyon sokat segit, mert kiegyenliti a terhelést a gerinceden, csipődön, nekem szerencsére ilyen volt a terhesség végén, ég és föld a különbség. Amúgy ki kell várni sajnos.
2009. júl. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány hetes vagy, ha már nagy a pocid normálisnak mondható, bár én úgy tudom, hogy ha felveszed az egyenes testtartást, nem görnyedsz, kevésbé terheli a gerincet a súly és ezáltal a hátfájás is enyhül.
2009. júl. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!