Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeretnék babát de pánikbeteg...

Szeretnék babát de pánikbeteg vagyok és Frontint szedek, 0,25 mg másfél szemet 1 nap. Aki volt ebben a cipőben, lehet így egészséges a babám, lehet mással pótolni ami nem árt neki?

Figyelt kérdés
2012. aug. 15. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem van egy barátnőm aki pánik beteg és ő is rendszeresen szed gyógyszert. Azt sajnos nem tudom milyet és mennyit, de neki már két gyönyörű, egészséges, értelmes kis gyermeke van. Kérdezd meg az orvosodat. Ha ez a gyógyszer nem jó, biztos van alternatív megoldás. Sok sikert.
2012. aug. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem két pánikbeteg ismerősöm is egészséges gyerkőcök anyukája. Sajnos én sem tudom, hogy milyen gyógyszert szedtek.

Nagyon fontos, hogy ne hagyd el a gyógyszert a terhesség, miatt, hanem egyeztetve az orvossal keressétek meg a terhesség alatt ideális gyógyszert, és szerintem, még a terhesség előtt szokj arra át. Pszihiátrián dolgozó pszichológus barátnőm mesélt több olyan kismamáról aki terhesség alatt abba hagyta a gyógyszert, aztán szülés utáni napokban olyan rossz állapotba került, hogy nagy dózisban kellett neki gyógyszert szedni, így nem is szoptathatott, nem lehetett a babájával.

Ne félj a dologtól, készülj fel, és utána boldog bab várást!

2012. aug. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Frontint nem szabad szedni terhesség alatt. Beszéld meg az orvosoddal, h babát szeretnél és állítson át más gyógyszerre. Van olyan antidepresszáns, amit lehet szedni, bár ezt nem írod, h szedsz-e. Mindenféleképpen előbb másik gyógyszer, utána baba.
2012. aug. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezzel küzdök én is...mikor pozitív lett a tesztem azonnal 3 nap alatt abbahagytam a xanaxot (ua. mint a frontin), borzalmas volt nem aludtam napokig, pánik rohamok sora, most sem vagyok túl jól, 9 hetes vagyok. Múlt héten voltam a nőgyógyásznál aki azt mondta NYUGODTAN! bevehetek egy-egy felet mikor rosszul vagyok, vagy ha úgy érzem szükség van rá, azt mondta az többet árt ha rosszul vagyok mint a gyógyszer (em vettem még be de a tudat megnyugtat hogy bevehetném:-). Azt gondolom míg nem esel teherbe szedd nyugodtan, mikor kétcsíkos lesz a teszted szép lassan csökkentsd napi félre az megnyugtat, meg a baba miatt sok lesz a boldogság hormon és így tuti semmi gond nem lesz!
2012. aug. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 maziii válasza:

Nekem 2 g kellett sanaxot szednem , aztán valahogy magamtól leküzdöttem és nem szedtem többet.

Nehéz időszak volt, de túl vok rajta.

Csak azt tudom javasolni, próbáld magad lefoglalni, mikor előjön a pánik roham, próbálj másra gondolni, ne szedd ezt a szemetet.Olyan nincs h nem fog sikerülni, mert sikerülni fog!Saját tapasztalat...

És akkor gondtalanul vállalhatsz kisbabát.


Sok sikert!

2012. aug. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Anya húgának a férje is pánikbeteg, szed gyógyszert, nem is egyet. Van babájuk, nagyon aranyos kisfiú, 3,5 éves. Semmi baja nincs a picinek (eddig, lehet, később előjön valami, nem tudom).


Anya is pánikbeteg. Nem akarok hülyeséget mondani, pedig mindig mondja, hogy hány éves kora óta szedi a gyógyszert (asszem 24 éves kora óta, én pedig akkor születtem meg, amikor 24 volt). Én pedig pánikbeteg vagyok (orvos szerint 'kezdő' pánikbeteg). Szerintem örökletes, mert anya anyukája is pánikbeteg, anya is, én is...


18l

2012. aug. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is pánikbeteg vagyok.Szedem a Frontin napi 1et.Már 30hetes terhes vagyok eddig semmi gond.Azt mondta az orvosom nem jó ha szedem de sokkal többet ártok a babának ha sokkos vagyok,rosszul vagyok és nem veszem be!Szedem a Magne b6ot reggel,este,ha tudom kihagyom a Frontin de ha nem akkor beveszem!
2013. aug. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!