Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8. heten enyhult a mellfeszule...

8. heten enyhult a mellfeszules es megszunt az undor az etelektol es a hanyingerem is. Remenykedhetek meg, hogy minden rendben a babaval?

Figyelt kérdés

2012. aug. 16. 09:41
 1/9 anonim ***** válasza:

istenem!! persze hogy minden oké!!!!

nekem is ez van (volt )amig nem vezsem be a napi terhesvitamint aztan futok hányni:D

13h 2 nap

2012. aug. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ez normális állapot,persze,hogy minden rendben van! Ha úgy érzed nincs,akkor azonnal menj a nőgyógyászodhoz!
2012. aug. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
koszonom Nektek a megnyugtatast. Mar volt egy spontan vetelesem a 8.hetben , ezert csak a 8. het letelte utanra hivott be az orvosom, azaz meg 5 napot varnom kell. az igaz hogy a terhesseg alatt ha minden rendben van akkor megmarad a hoemelkedes? mert az szerencsere nem valtozik, csak a hanyinger mult el teljesen,ha beveszem a vitamint mar akkor sem jon elo...
2012. aug. 16. 09:56
 4/9 anonim ***** válasza:
Szedsz gyógyszert valamit?
2012. aug. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Elevit,folsav, Magne B6-ot szedek.
2012. aug. 16. 16:40
 6/9 anonim ***** válasza:

Azért kérdeztem, hogy nem a hormonszint leesés miatt vannak e ezek a tünetmegszűnések?

Már 100x leírtam de az én történetem az, hogy a 6. héten nagyon beteg lettem és amikor kezdtem jobban lenni, éreztem, hogy nem feszül úgy a mellem és a hasam. Mentem dokihoz,és mondták, hogy valószínűleg most haldoklik az embrió, mert hol volt szívverése hol nem. 1 hét múlva halott volt.

Idáig abban a hitben voltam, hogy a betegség miatt veszítettem el.

Most újra terhes vagyok és a doki írt fel hormon gyógyszert... elgondolkodtam. Nem lehet hogy a hormon szintem leesését éreztem meg azzal, hogy enyhültek a tünetek, és ebbe halt bele a baba? Most is csak tippelek.


Amúgy most sem állunk túl jól mert a 6. héten még nem talált embriót se szikhólyagot a doki, de legalább a tüneteim megvannak :/ ha ez számít.


Milyen dokid van? Mitől volt az előző?

2012. aug. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sajnalom ami Veled tortent, drukkolok nagyon hogy most minden rendben legyen!!! En hulye voltam az elozo terhessegnel-igy utolag tudom, de mar keso banat. Beteg lettem amikor 6 hetes voltam es mindig ugy gyogyitom ki magam az eros megfazasbol hogy nagy dozisu c-vitamint veszek be. Sajnos nem gondolkoztam elore, nem sejtettem hogy ez vetelest okozhat...Ugyhogy a megfazassal a baba is elment... itthon tortent, ugyhogy sosem fog kiderulni mi lehetett az oka, de en erosen erre gyanakszom. Lehet hogy holnap elmegyek egy helyi dokihoz es iratok fel hormont hogy ne ezen muljon mar... magandokim van, pasi, rendes,megbizom benne. Neked mikor kell visszamenned az orvoshoz?
2012. aug. 16. 18:17
 8/9 anonim ***** válasza:

Később kéne de én szerdán visszamegyek!


Mi az a magas dózisú? Nekem elég hihetetlen, hogy c vitamintól lehet ilyen. Hol olvastad? (Vízben oldódó vitamin és a felesleg kiürül.)

Te mikor mész?

2012. aug. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Mivel ma nem mentem dokihoz ,mert mintha ereznema tuneteket ujra szerencsere :) , igy szerintem kivarom a jovohet penteket, de ha parazok a hetvegen akkor lehet h kedd lesz belole...

[link]


hat sajnos napi 2szer 3ezer mg-ot szedtem be a c-vitaminbol... Maskor tenyleg segit,dehat nem is tudom miert nem gondoltam erre hamarabb...

szep hetveget Neked , probaljunk meg nem aggodni :)

2012. aug. 17. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!