Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valakinek magzatvíz pótlása?

Volt valakinek magzatvíz pótlása?

Figyelt kérdés
Hogy zajlik?Sikerült megtartani a babát?
2012. aug. 16. 11:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Létezik ilyen?mostoha anyámnak kevés volt a magzatvize de neki nem mondtak ilyesmit?

Miért?mi a baj?hány hetes vagy?

2012. aug. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
barátnömnél is volt de semmi utánpotlás nem volt gondolom igen csekéj mennyiségü lehet ha potlás lesz illetve korházi tartozkodás
2012. aug. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
21 hetes vagyok és folyamatosan szivárog a magzatvíz.Egyre kevesebb és felajánlották ezt a módszert.
2012. aug. 16. 11:52
 4/12 anonim ***** válasza:
Csináltasd meg, más lehetőséged sajnos nem nagyon van :( Majd írj, h mi lett, drukkolok!
2012. aug. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Azt tudni lehet, hogy miért szivárog?
2012. aug. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem végig kevés volt, de azt mondták, hogy ezt pótolni nem lehet. Remélem nálad sikerül!!! Gondolom akkora a gond, hogy nem viccből ajánlották fel.
2012. aug. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Van ilyen,hogy pótolnak!

Egyszer még 33 hetesen berendelt a dokim fájásmérésre, mert sokat keményedtem.

A folyosón várakozva beszélgettem egy lánnyal, aki mondta,hogy neki most fogják megcsinálni!

Sajnos nem tudom mi lett a végkifejlet, de szorítok!

2012. aug. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Egyszer volt 3 hete egy kis vérzésem és valószínűleg megrepedt a burok.Most várunk 2hetet,ha továbbra is kevesebb,akkor csinálják meg.Nagyon félek,hogy elvesztem a babám.

Köszönöm szépen mindenkinek,majd írok,ha van valami fejlemény.

2012. aug. 16. 13:59
 9/12 anonim ***** válasza:

Én egyszer itt olvastam, hogy magzatvízvétel után reped meg egy kicsit. Kórházba került a kismama, kapott infúziót, gyógyszereket, vitaminokat, feküdnie kellett és valahogy visszagyógyult.

De feküdnie kellett és infúziót kapnia.

Remélem jól alakul nálatok minden.

2012. aug. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Van ilyen, azt hiszem elsőként a pécsi Klinikán csinálták, akkor fizetős is volt, most nem tudom, hogy az-e? Azt hiszem amnioinfúziónak hívják, de csak ilyenen esetekben végzik, koraterhességnél ha szivárog vagy elfolyik. Ha simán csak kevesebb a víz az fiziológiás, ott erre nincs szükség.

Van egy Babainfo nevű ingyenes különkiadvány aminek címe Várandós-könyv, a védőnőnél vagy a kórházban beszerezhető, annak a 37. oldalán írnak erről.

2012. aug. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!