Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22hetes terhes vok. Vérvizsgál...

Gold0609 kérdése:

22hetes terhes vok. Vérvizsgálatra küldtek a véradóba, már 2. alkalommal. Eredménye h a betegnél Anti-S antitest mutatható ki, mely S Heterozigóta sejtet alkalmazva 1:1. Apai vérminta szükséges! Tudja vki h mit jelent ez? Írtak már vkinek ilyet?

Figyelt kérdés
2012. aug. 16. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is ilyenem van :D

Először is nyugi,nincs semmi baj,én is beparáztam tőle.

Pontosan a mai napig nem tudom elmagyarázni mi ez,de leírom hogy én hogyan értelmezem.

Szóval nekünk is bekérték apuka mintáját.Itt 2 eshetőség van: a baba apától örökölte az s-antitestet,viszont a te véredben nincs(nekem ilyen van),akkor semmi teendő nincs a továbbiakba,mindig rá fogják írni mikor kell megint vért levenni(általában a kötelező vérvételeknél),és csak arra kell figyelni,hogy ha vért kell kapnod ne legyen benne ez az S.

Másik lehetőség,hogy ezt az S antitestet úgymond szerezni is lehet(pl valamilyen betegség által,mert ezt bacik is hordozhatják).Viszont ilyenkor nem tudom mi van,mert nekem a másik irányba ment a dolog.De engem megnyugtattak,hogy nem kell aggódni,csak figyelni a szintet és nem lesz semmilyen gond sem.

Remélem érthetően írtam le.Ha kérdésed van írj nyugodtan!

36hkm

2012. aug. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jaj, köszönöm a választ!! az orvos teljesen érthetetlenül mondta el, de így már megértettem!! :)
2012. aug. 18. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!