Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanydik honapban veheto mar...

Hanydik honapban veheto mar eszre a pocak a terhesseg folyaman?

Figyelt kérdés
2009. júl. 22. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Nekem 16.-ban lett már látható.
2009. júl. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
16. hét. bocs.
2009. júl. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
18. het
2009. júl. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ez teljes mértékben az édesanya alkatától függ. Nekem pl. a harmadik hónap végén már a régi szoros nadrágjaimtól el kellett búcsúznom. Be tudtam még gombolni, de már nem volt kényelmes. Azt vedd fel, amiben jól érzed magad és nem nyomja a pocakod. Jó babavárást neked is!
2009. júl. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Mikor az integrált teszt 1. vérvételére mentem 12 hetesen, már akkora hasam volt, mint akik a 2. vérvételre jöttek 16 hetesen.
2009. júl. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

Nagyon-nagyon valtozo, terhessegtol fugg. Nah meg indulo testalkattol, hizastol, mehlepeny fekvesetol, stb.


Az elso babammal normal sullyal, inkabb vekonyabb testalkattal estem teherbe, de ugy, hogy nem voltam tul sportos. Nagyon gyorsan es sokat hiztam, a 12. het utan latszani kezdett a hasam (elotte is volt mar valami, de 12. het elott mindenkeppen csak puffadas latszodhat, mert akkor a baba meg igencsak lent van es igen apro, a meh is kicsi). Viszont meg ekkor sem volt nagy es latvanyos, a 20. het utan kezdtek sejteni, hogy terhes vagyok, 25. het utan hordtam terhesnadragot.


A 2. babamat varom most, az elso trimeszter vegen vagyok. Most meg vekonyabban estem teherbe, mint elsore, de most rengeteget sportoltam elotte mar hosszabb ideje (es most is sportolok). Egy dekat nem hiztam es semmilyen formaban nem latszik, hogy terhes vagyok. Nem puffadok, lapos a hasam, nem szelesedett a csipom, nem tortent meg semmi. Gyanitom, hogy most sem lesz sokkal hamarabb szuksegem terhesnadragra, bar a 2-nal azt mondjak, hogy hamarabb latszik.

De azt is mondjak, hogy minel izmosabb a test, a hasfal, annal jobban helyen tartja a mehet, annal kevesbe engedi kifele is latszodni.

2009. júl. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%

Szia!


1. gyerekkel kb 20. héten

2. gyerekkel kb 16. héten

3. gyerekkel már a 12. héten


Szülésznő/Védőnő

2009. júl. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ÉN MINDIG IS GYOMROS VOLTAM,ÉN MÁR 3 HÓSAN "GURULTAM"AZ ELSŐ GYEREKKEL IS.MOST A MÁSODIKKAL IS,5 HÓSAN MÁR SZÜLNI KÜLDTEK.MOST 27 HETES VAGYOK,ÉS A HARMADIK EMBER KÉRDI,MENNYI VAN MÉG? 2 HÉT?ALKATTÓL FÜGG.ÉN 50 KG VOLTAM,PÓKHASSAL,DE NEM KÖVÉREN
2009. júl. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
5-6 hetesen már a puffadás miatt nem tudtam hordani a régi nadrágaimat.
2009. júl. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%
Én a 10. hétben vagyok, a hasam alul mintha már kicsit hegyesen kiugrana. 1 kg jött fel.
2009. júl. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!