Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt más olyan kismamák...

Vannak itt más olyan kismamák akiknek nem túl aktív a babájuk?

Figyelt kérdés

Az enyém bejelentkezik párszor egy nap,ritkán elôfordul,hogy rendez egy hosszabb elôadást,de alalpjában véve elég nyugis.ilyen volt a kezdetektôl.pl.nekem sosem volt olyan hogy órákon keresztül pörgött volna.van ezzel más is így?

31hkm



2012. aug. 16. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:

:) Persze h van. Az Én kisfiam tegnap alig jelentkezett be, ma meg talán 10 percekre nyugszik csak el, nagyon eleven, és sokszor fáj is :)


Nem tudom melyik a jobb :D


32hkm

2012. aug. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De az enyém mindig ilyen nemcsak néha.és érdekel van e más így mint én?
2012. aug. 16. 17:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Oh, az enyem is ilyen volt. Napi egyszer-ketszer bejelenkezett o kelme, aztan henyelt egesz nap:D

Eleg koran elkezdtem vele kommunikalni es nalam bejott, hogy mikor egesz nap nem mozgott es mar kezdtem aggodni, akkor kertem, hogy jelentkezzen mar, olyankor rugott egyet, hogy "na, jo, itt vagyok":D , de csak egyet rugott mindig.

Pedig azt hittem aktiv lesz, mert mar a 16. heten bejelentkezett, hogy haho itt vagyok:D

2012. aug. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
na kb ezt nyomja az én fiam is:) és végig ilyen volt a pocakban neked? és kint aztán beindult?
2012. aug. 16. 18:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem többször is volt olyan hogy nem produkált aznap semmit. Na ilyenkor aggódás és ügyelet... Minden rendben volt, egyszerűen lusta kisfiam van. :) A második trimeszterben alig-alig mozgott valamit, aggódtam hogy mi lesz a harmadikban mert ugye ott már kisebb a helyük, stb. Hát ott indult be igazán! Nem is értem. :)

A pláne még az, hogy felébreszteni sem lehetett semmivel. Se csoki, se kávé, se a hangos zene, se azzal ha ráztam a pocakomat. Volt, hogy simán végigaludt egy koncertet.

Szóval ne aggódj, nem vagy egyedül! :)

40+6 hkm

2012. aug. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

hehe, akkor a tiéd is kis lustaság!:) enyém is ilyen:) este azért csinál egy hosszabb "műsort" de napközben sokszor van hogy semmi nem hozza lázba, szundizik mindig:)

ki tudja lehet, kint meg turbó lesz!

2012. aug. 18. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!