Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon gáz terhesen elkezdeni...

Nagyon gáz terhesen elkezdeni suliba járni?

Figyelt kérdés
Mikor elterveztem, hogy szeptembertől elkezdek egy okj-s tanfolyamot, akkor még nem tudtam, hogy közben már itt a baba. Most vagyok 13 hetes. Estire szeretnék menni amúgy, 2 tanévből áll, és ugye nem minden nap kell menni. Mikor elkezdeném, akkor még nem lenne olyan feltűnő a hasam, de szerintetek utána nem furi egy kicsit, hogy nagy hassal járkálgatok be, ahelyett, hogy otthon pihennék? Ráadásul január-február körül vannak a félévi vizsgák, én pedig akkortájt fogok szülni. Nem ártana már pont a végén a vizsgák miatti izgulás, tanulás, stressz? Szerintetek érdemes belevágni??
2012. aug. 17. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Maga a tanfolyam nem gáz, meg az sem h. majd pocakkal járkálsz be. Inkább az a kérdés, h. majd dec.ben ha hideg lesz, fagy, hó, nem veszélyes e, elesel pl., ill. a vizsgák miatti stressz a baj, lehet h. koraszülést eredményezhet. Lehet h. nem. Én lehet h. halasztanám egy kicsit, vagy ha olyanok a tanárok megbeszélném velük, h. előbb vizsgázhassak. Az a baj h.most nehéz megmondani h. hogyan fogod bírni a végén.
2012. aug. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én esti gimibe jártam, az első évben lettem terhes. nem volt semmi gond.
2012. aug. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A második gyermekem pont a vizsgaidőszak közepén született. Volt olyan vizsgám amiről a ctg miatt késtem, másik csoporttal engedéllyel vizsgáztam, ott kérdezte a tanárom mikorra várom a kicsit, mikor megtudta, hogy már hétfőn babáznom kellett volna(pénteken volt ez), majd összecsuklott, úgy meglepődött.

Másik vicces sztori, hogy 5perces fájásokkal írtam egy vizsgámat előző pénteken, akkor is velem kezdték a katalógus aláírást, ott szurkolt a tanár, hogy na szülök avagy sem.

2012. aug. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első gyermekkel felvételiztem, másodikkal államvizsgáztam. Estire jártam, úgyhogy dolgoztam is. Közben építkeztünk. : )
2012. aug. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én ugyan levelezőre járok, de minden hónapban 1 hetet bent kell lenni reggeltől estig.

Most 28 hetes vagyok, előző félév nagyon nehéz volt a rosszullétek miatt, de szerencsére a tanárok megértőek voltak.

Most pont a vizsgaidőszak elején fogok szülni nem mondom, hogy egyszerű lesz, de megoldom, mert szeretném. :)

Ja és még itthon van egy óvodás és egy bölcsődés is. :)

2012. aug. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szeptember 26-ra vagyok kiírva. Engem szerinted hogy fognak bámulni a suliban? :-D én is most kezdek egy 2éves szakot, estin, vagy ha nem indul akkor nappalin, de megbeszélem hogy ha lesz is hiányzásom, a dolgozatokon bennleszek, meg a vizsgákon is. Szerencsére másik szakmám miatt több tantárgyból megvan a vizsgám így nem kell bejárnom pár órára meg 5-10percre lakunk a sulitól. De azért biztos vagyok hogy nem egy áll fog leesni szeptemberben hogy 37 hetes terhesen kezdem a sulit :-D
2012. aug. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és a saját történeteket is. :D
2012. aug. 18. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!