Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tudom elfogadni a babámat....

Nem tudom elfogadni a babámat.7 hetes terhes vagyok. Ez a második házasságom. Az előző házasságomból van két gyerekem. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Amikor kiderült h terhes vagyok..sírógörcsöt kaptam..mivel pcos vagyok..azt mondta a doki h most biztos nem lehetne gyerekem..de nem is akartam..és mégis..

a férjemnek nincs saját..de szereti az én kettőmet..

Én próbálom elfogadni a babát..de nem megy..

Megkövezhettek nyugodtan..

De örülnék normális válaszoknak is.


2012. aug. 17. 14:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%
Remélhetőleg mire megszületik másképp fogsz érezni.
2012. aug. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
A kérdés az hogy megtartsd e ?
2012. aug. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen igen..az a kérdés..
2012. aug. 17. 14:20
 4/24 anonim ***** válasza:
66%
Ezt neked kell érezni, hogy változik-e vajon majd ez az érzés idővel. Ha teljesen biztos vagy benne hogy nem változna, akkor nem érdemes megkeseríteni egy gyermek életét (bár én nem támogatom az abortuszt). Remélem el tudod fogadni majd ezt a helyzetet, és pár hét alatt rájössz hogy ez mekkora áldás. Szerintem még friss az élmény. Ha anyagi helyzetetek engedi, és az másik két gyermekedet szereted (márpedig miért ne szeretnéd) akkor nem látok más okot az ellenérzésre, minthogy nem számítottatok rá, és így idővel biztosan örülni fogsz neki. Csak még nem tértél magadhoz a meglepetéstől. Mindannyiótoknak a legjobbakat kívánom!
2012. aug. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

nézd,ezt nem dönthetjük el helyetted.

nagyon ellene vagy a babának,mégis olyan mintha azt szeretnéd,hogy rábeszéljenek.


miért nem akarod egyébként? a korod miatt? munkád miatt? nincs kedved előlről kezdeni?

2012. aug. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
45%

Én is így éreztem, ahogyan te most!

De aztán mikor elkezdett mocorogni a pocakban, megváltozott minden :)

És most itt szuszog mellettem az én kis drágaságom!

Adj neki esélyt az életre, ő is a te gyermeked! Meglátod, hogyan fogod szeretni:)

2012. aug. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Igazából az anyagi helyzetünk a béka feneke alatt van..

35 éves vagyok..fiatalon szültem..idáig csak a gyerekekről szólt az életem..meg az ex szemétségeiről..most kezdhetnék én is élni picit..és most tessék..

Az előző kettőnél semmi ilyen érzésem nem volt..és én is mindig abortuszellenes voltam..

de most mégis így érzek..pedig higgyétek el..próbálkozom..

pl simogatom a hasam..de érzem h nem szívből jön..

2012. aug. 17. 14:33
 8/24 A kérdező kommentje:
..és nagyon köszönöm mindenkinek a válaszát és azt is h kedvesek vagytok velem.
2012. aug. 17. 14:33
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Mostani férjed mit szól hozzá? Ő szertné megtertani? Mik az érvek, ellenérvek? Egyszer üljetek le ketten és beszéljétek meg, gondold végig, mi miatt nem szeretnéd, vagy mi miatt igen és együtt döntsetek.
2012. aug. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

A férjem szeretné a babát..de ő azt mondja h legyen úgy ahogy én szeretném..mert nem akarja h rossz legyen nekem..látja h naponta többször elvonulok sírni..nem tudom kezelni a helyzetet..

Meg ugye azt is tudni kell h segítségem semmi..az előző kettőt is teljesen egyedül csináltam végig..soha senki nem vette ki a kezemből a gyerekeket h pihenni tudjak..

2012. aug. 17. 14:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!