Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogy ereztetek, nektek...

Ti hogy ereztetek, nektek gyorsan elment az utolso 15 het?

Figyelt kérdés
Mar nem igazan birok varni,mar nagyon türelmetlen vagyok!:D Elsö babucink lessz,es retenetesen varjuuuuuk!:)25hkm
2012. aug. 17. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
sokkal lassabban fog menni az idő, mint eddig. főleg az utolsó néhány hétben, amikor már nem tudsz aludni, minden bajod van, el vagy nehezülve stb. az a legrosszabb. (35 hetes mami)
2012. aug. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem a 30. héttől felgyorsult minden, több a vizsgálat, nekem repülnek a napok:)

37 hkm

2012. aug. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem meg idáig repült, most meg vánszorog, minden nap 1 hétnek tűnik. Szerintem a végefelé a legrosszabb :S

37 hkm

2012. aug. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Emlékszem,az utolsónál azon kaptam a fejem,hogy "Te jó ég,már a 39. hetet tapossuk..."

Az első félidő nagyon lassan telt/telik. A második már gyorsabban,aztán a vége felé,kb. a 38. héttől már minden nap eszedbe jut a szülés téma,és várod,ettől nagyon lassúnak tűnik az idő múlása... Majd egyszer csak eljön az idő,és bizonytalanul fogod a pocakod,a kérdéssel "Vajon eljött az idő?" Majd egyszer csak a szülőágyon kapod Magad (jó esetben) és szinte egy szemvillanásnak tűnik,mikor már csak az emlékeidből élsz... :-D A világ legcsodásabb emlékeiből!! :-)


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!! :-D


Üdv: 3 lányos,15hkm

2012. aug. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem tuttok valami jo kis idö töltest ithonra?Mert a ferjem dolgozik es egyedül vagyok ithon de nagyon unalmas!Igy termeszetesen meg lassaban meg yaz idö!:/

Köszönöm a jo kivansagot!!!!:) Nektek is nagyon boldog babavarast!:)25hkm

2012. aug. 17. 19:05
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem anno maradt a tv (akkor még nem volt net,a családom messze,ismerős pedig senki sem volt akkor).

Van egy ismerősöm,aki tisztaság mániás volt,reggel korán kelt,7-kor már úton volt a szüleihez,órákat tanyázott ott,nem főzött. Otthon netezett és takarított,meg tv-t nézett.

2012. aug. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azen problemeam csak az hogy 4honapja nemetorszagba költöztünk,a nyelvet nem beszelem igy a tv-t is nehezkes neznem!:/Senki ismerösöm nincs itt egyedül vagyok!:(Egyedül internet van de mar nagyon unom!:/Kitakaritok vagy fözök,de esse tart örökke!:/Hat igy nem szalad könnyen az idö!:/
2012. aug. 17. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!