Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes vagyok. Innen már...

28 hetes vagyok. Innen már gyorsan fog telni a hátralévő idő? Hogy éreztétek kedves végén járó kismamák?

Figyelt kérdés
Már várom hogy a kezemben legyen a kislányom, de élvezem is ezt az időszakot, minden mozdulatát a pocimban imádom. Már sok mindent megvettünk és kaptunk, de még ruhácskákat és pár apróságot kell venni és pár hét múlva a korházi cuccokat is elkezdem beszerezni. Röpülni fog az idő? Bár már most azt érzem hogy gyorsan telik. :)
2009. júl. 13. 16:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia, igen gyorsan megy... Már én is nagyon várom. Poci is még egy látványos növekedésen megy át :o) A baba pedig egyre erősebb lesz. Én hétről-hétre érzem, hogy erősödik odabent. Akkor siettetni akartam még én is az időt, most úgy vagyok vele, hogy megpróbálom kiélvezni a terhesség utolsó heteit, megpróbálok többet pihenni, aludni, hogy erős legyek és kipihent, mikor megérkezik a pici, az idő megy magától.

35. héten járó kismama :o)

2009. júl. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Én is sokat pihenek, főleg a kánikulában nem megyek ki a lakásból a forróságba, míg megtehetem addig pihenek, és élvezem a terhességet.

Nagyon szép pocakos időt így a vége felé! :)

2009. júl. 13. 16:27
 3/10 anonim ***** válasza:

Mindenki azt mondja,a vége a legnehezebb,meg lassan telik,meg ilyenek.

Nekem a 30-as hetektől olyan gyorsan megy,hogy fel sem fogom,hogy már 38 hetes vagyok...mindenki kérdi mennyi van még...furcsa kimondani,hogy 2 hét.

Nekem repül az idő

2009. júl. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondták, hogy majd a végén nagyon lassan telnek a napok, mert kezdődnek a problémák pl. vizesedés, derékfájás... De nekem nem úgy tűnik, sőt...! Most gondoltam bele, hogy még a babakocsin kívül SEMMIT nem vettünk, még ki kell festeni itthon pár helyiséget, a nyílászárókat, úgyhogy nekem nagyon el fog röppenni ez a 10 hét! "Kínjaim" vannak néha, pl az előbb a lépcsőt mostam fel, hát a görnyedéstől eléggé megfájdult a derekam. Így most netezek kicsit és jöhet a többi meló!

Szerintem attól is függ, hogy ki milyen tevékenyen éli meg a napjait. Mert akinek pl feküdni kell, meg rosszul érzi magát, annak tuti, hogy cammognak a napok:( Ja, és IMÁDOM, hogy a pocimban van ez a kis Drága, ahogy mozog, felér mindennel!!! Még elég hihetetlen, hogy nemsoká már a kezemben tartom:).

30 hetes pocis

2009. júl. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én eddig is úgy éreztem hogy repül az idő, és már 28-29 hetes vagyok. És még 10-12 hét és vége! Én is imádom ahogy mozog a babám, és a terhesség minden pillanatát élvezem! :) És még mennyi a teendő és csak pörögnek a hetek... :) Kíváncsi leszek ezután is így lesz-e :)
2009. júl. 23. 13:58
 6/10 anonim ***** válasza:

Én azok közé tartozom akiknek nem repülnek az utolsó napok, hetek. Rettenetesen szenvedek, mert nem tudok aludni. Egész éjszaka hánykolódom, mászkálok, pisilni járok. Reggel felé elszunnyadok pár órára, és úgy kelek fel akit agyonvertek. A 33. hétig nem tudtam volna panaszkodni, azóta viszont tönkre vannak menve a napjaim:( Én alig várom, higy megszülessen kicsikém.

L. 36+6

2009. júl. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó hozzászólóval teljesen egyetértek. iszonyat lassan telik....és az éjszakák...pfúúúúú

33+6heteske

2009. júl. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem az utolso ket het volt nagyon lassu. A 33. hetig dolgoztam, utana hazasodtunk ossze, az eskuvo szervezesevel elment ket het, majd bevasaroltunk es a 37. hetre raktam ossze mindent, ami a babanak kell. Azutan egy hetig elveztem, hogy nincs dolgom. Eddig repult az ido.

De az utolso ket het... :-S

Mondjuk nekem a doki mindig azt mondogatta, hogy a 38. heten tutira megszulok, mert nagy a baba, hamar beilleszkedett, stb.

Ugyhogy erre voltunk felkeszulve, kozben persze a harom nappal a kiirt datum elott szultem "csak". (Meg ez is boven idoben volt.)

De borzaszto volt minden reggel ugy ebredni, hogy talan aznap szulni fogok, a ferjem is izgatott volt, mindenki hivogatott, hogy mikor szulok mar. es minel turelmetlenebbek voltunk, annal nehezebben teltek a napok. Gratiszkent a vegere az aranyerem is kijott, tobb se kellett.

Azutan vegre megindult a szules!

Most a masodik babamat varom es kicsit maskepp allok a dologhoz. Meg csak a 10. hetben vagyok, de azt hiszem, hogyha nem lesz nagyon nehez a vege es nem lesznek egeszsegugyi problemaink, akkor azert fogok szurkolni, hogy minel tovabb egyutt maradjunk. Mert most egy jo ideig nem leszek ismet allapotos, ha minden terv szerint megy.

2009. júl. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

egyre egyre lassabban!!!!!!! nálam legalábbis, nagy meleg, jobban várod ahogy közeledsz a szüléshez, és ezért lassan telik nagyon.

31

2009. júl. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm Nektek a Hasznos válaszokat! :)

Hát ezt már sokan mondták hogy az alvás a vége felé egyre rosszabb lesz. Már most sem tudok aludni de egyenlőre a nagy hőség miatt.

Kitartás és boldog bébivárást Nektek!

2009. júl. 24. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!