Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális lehet a hasmenésem?

Normális lehet a hasmenésem?

Figyelt kérdés
28 hetes terhes vagyok. Már 3napja nem marad meg bennem semmi. Nem először fordul elő. Van hogy meg szorulásom van.
2012. aug. 18. 01:02
 1/3 anonim válasza:
Fogalmam sincs, mivel még csak 15 éves vagyok, de az unokatesóm is terhes és ő meg egy tüsszentéstől bepisil, szóval elképzelhető. De minden esetre kérdezz meg ez orvost.
2012. aug. 18. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem felváltva van hol szorulásom, és akkor nem tudok elmenni egy hétig wc-re, utána meg jön egy hasmenés 2-4 napra és akkor le se szállok a wcről, majd kezdődik újból! szerintem ez normális, de ha aggaszt kérdezd meg a védőnőt vagy a dokit :)
2012. aug. 18. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom, normális.

Minden reggel tudok produkálni rendeset, de néha pár napig egész napos hasmenésem van.

Én mondjuk azt vettem észre magamon, akkor van, amikor kicsit idegesebb vagyok.

24 hetes km

2012. aug. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!