Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes terhes vagyok és...

12 hetes terhes vagyok és hasmenésem van. Nem lesz baja a babának ugye?

Figyelt kérdés
Szerintem valami vírusos dolog lehet, mert a férjemnek 2 napja volt. Elég szarul vagyok.
2011. dec. 19. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha eleget iszol nem.


nekem 10 hetsen egy fosós hányós virusom volt, félnapalatt minden kiadtam, órákat hánytam. aztán lassan kortyolgattam vizet ami nagynehezen bennem maradt. másnap vettem be vitamint, egész éjszaka ittam ahogy kicsit megébredtem ittam egy csöppett és így nem lett bajom.

2011. dec. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pótold a folyadékot, és beszélj a háziorvosoddal.
2011. dec. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia,sajnálom hogy rosszul vagy egyuttérzek:( potold a folyadékveszteséget és beszélj a dokiddal.
2011. dec. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2011. dec. 19. 13:27
 5/7 anonim ***** válasza:
sok-sok folyadék jobbulást!!!!
2011. dec. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vegyél smecta port az potolja az elveszett ásványokat, meg valami probiotikumot. Nekem ezt javasolta a védőnő. ja és minnél gyakrabban akár negyedóránként inni hideg pár korty vizet.

Kívánom minéél előbb gyógyulj meg!

2011. dec. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi bajod. 28 hetes vagyok, elejétől napi három -négy hasmenésem van, epe és máj godnjaim vannak ezért van ez. Inni kell sok folyadékot akkor nem lesz gond.
2011. dec. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!