Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes kismama vagyok, de...

10 hetes kismama vagyok, de nem érzek semmit. Ugye nem lehet baj?

Figyelt kérdés

Van mikor már érzem h feszít,és szúr.Mivel ez a 2. terhességem igy már 8 hetesen picit látni lehetett a pocim.De most mintha semmi sem lenne ott.Kézzel érzem,h kidudorodik,de szemmel most nem lehet látni.

Csak a cicim érzékeny,nincs más tünetem.Félek,nehogy baj legyen odabent.

12 hetesen megyek uh-ra.



2012. aug. 18. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:

nincs egyforma terhesség!

10hetesen én sem éreztem semmit!

majd fogod nyugi van :D

2012. aug. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia, én minden héten feltettem hasonló kérdést, a dokimat szerintem már idegesítem, de ő nagyon jól bírja, állandóan szívhangot megyek hallgattatni vele.

18 hetes vagyok, és mintha most kezdeném érezni, hogy van a méhemben valami. De szó szerint ezt!! Mozgás még nincs.

Úgy érzem magam mint terhesség előtt :) Semmi!!!

Szóval ez normális, ne zavarjon!! Szerintem a pici békén hagy engem, és nagyon is jól van!!

Kellemes babavárást!

2012. aug. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is így vagyok,semmi terhes tünet,még mellfeszülés/ érzékenység sem! Sőt,most utóbb még a mellem sem nőtt semmit- előtte mindig a 8. hétig szembetűnő változás volt,most az sem!

Majd a 12. heti uh-n megnyugszol,majd megint elkezd kattogni a buksid- nekem így volt /van :-) - egészen míg nem érzed mocorogni a pocaklakód.

Ha a terhesség megállapításakor az uh-n minden rendben volt akkor annyira kicsi a valószínűsége,hogy most nincs! A pocid ennyi idősen normális ha nincs-vagy "eltűnik",hisz ekkor még a puffadás miatt akkora amekkora,illetve ha megfigyelted az első terhességednél,reggel mindig kisebbnek tűnik a pocak a terhesség végén is (és valóban kisebb,én lemértem,2 cm-t "ment összébb"),mert ha eszel,pocakod lesz,ha x ideje nem ettél,akkor lemegy a pocid.

Semmi gond nincs ezzel sem:-) Ha fekve ki tudod tapogatni a méhed,akkor szépen nő ahogy kell,fejlődik benne a kicsid :-)


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!! :-)


Üdv: 3 lányos,15hkm

2012. aug. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én pont ugyanígy vagyok. Egyszer érzem, egyszer nem :D 13+3 hetes vagyok. Én is aggódok és nekem majd csak 3 hét múlva lesz UH-m. Addig megőrülök. De ez a 12 hetes UH előtt is így volt, aztán megnyugodtam mikor láttam, most 2 napja meg megint rámjött ez a félelem. Nincs semmi baj ne aggódj, csak beképzeljük az egészet, hogy baj lehet, és ez nem jó :/ Aztán meg...! :D Csak túlságosan várjuk, hogy lássuk. :)
2012. aug. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!