Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányásos vírus terhesség alatt?

Hányásos vírus terhesség alatt?

Figyelt kérdés

lányomnak hányásos hasmenéses vírusa van,a mai nap,jelenleg is én is borzalmasan érzem magam,fáj a hasam hányingerem van alig van valamicske erőm.

apa is kezd kidőlni,gyomra fáj neki is,hányingere van.

szerintetek ügyeletre menjek?

25 hetes


2012. aug. 18. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Sztem mindenképp ha virusos jobb ha látja doki.

Jobbulást

33+4hkm

2012. aug. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen menny mindenképp! És el kellene kerülnöd őket amennyire csak tudod, nálunk is ez volt ugyan ez a hányós vírus, és azt mondta a doki, hogy a közelembe se jöjjenek
2012. aug. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is elkaptam 30 hetesen a rota vírust, borzasztóan hánytam és ment a hasam is+ valami iszonyúan köhögtem, tényleg azt hittem ottmaradok:( Másfél éves lánykámon szerencsére átment 2 nap alatt a vírus mert ő be lett oltva rota ellen.

Bementem a kórházba, kaptam infúziót, de nem tartottak bent, mert azt mondták rosszabb ha bent tartanak. A nőgyógyászatra nem mehettem mert lefertőztem volna a többi kismamát a fertőző osztályt meg nem ajánlották mert még csak az hiányzott volna, hogy összeszedjek még ott valami érdekes betegséget...


Nőgyógyászom smecta port írt fel+ napi 2 adag probiotikum+ antibiotikumot a felülfertőzés végett, na ez helyrerakott hál istennek 3 nap alatt már látványos volt a javulás.


Mindenképp keresd fel a nőgyógyászodat!

2012. aug. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha esély van rá hogy elkaptad, akkor menj dokihoz, igen. Akkor meg főleg ha sokat hánysz/hasmenésed van! Ez nagy mértékben folyadékhiányhoz vezet, és gondolom nem kell elmondani hogy az nagyon veszélyes rátok nézve. :(

Jobbulást és boldog babavárást!

40+6 hkm

2012. aug. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

esküszöm nektek,éjjel azt hittem itt a vég!

aztán jól kihánytam magam,kicsit jobb lett.

a fiam is valami borzalmas volt amit a hasamba művelt,azt hittem szét reped a hasam,

már azt mondtam a férjemnek menjünk be a kórházba.

2012. aug. 19. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!