Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elég tiszta a szuszpenziós...

Elég tiszta a szuszpenziós (Nurofen) üveg (vizeletvitelhez a védőnőkhöz) ha kiöblítettem,1 napig áztattam, kimostam mosószeres vízzel, még egy napig áztattam, majd kiöblítettem és hagytam megszáradni?

Figyelt kérdés
Ekkor már tuti semmilyen gyógyszer származék nem marad az üvegben? pl. cukor,ami téves eredményt adhat a vizelet vizsgáltatkor
2012. aug. 19. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég persze! Én a Magne B6-os dobozkát viszem mindig és vissza is szoktam kérni. Kimosom és köv. alkalommal megint abban viszem.
2012. aug. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban tudsz venni vizeletgyűjtő dobozt, nekem is mindig probléma volt. De adott kémcsövet a háziorvos és a nőgyógyászom is.
2012. aug. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez már tuti tiszta üveg lehet.
2012. aug. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. aug. 19. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!