Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen papírokat és ki állt...

Milyen papírokat és ki állt ki veszélyeztetett terhességnél?

Figyelt kérdés

Volt 2 vetélésem,majd 2 egészséges terhességem.

Munkámból kifolyólag emelgetős munka,ill előző terhességeim miatt lettem veszélyeztetett..

Most a 2 gyerkőc utáni szabijaim töltöm.

Kérdésem az lenne ha most újra terhes lennék,akkor újra veszélyeztetett lennék?Ha igen akkor ki milyen papírt tölt ki?A dokim javasolja,és a háziorvosom ír ki a táppénzre?

ha a dokim most nem tartan veszélyeztetett terhességnek a leendőt,akkor a házi orvos is kiírhat?ha igen akkor meddíg?és az sima táppénz lenne?

ez esetben is lehetek végig itthon??

Azért kérdezem mert nagyobbik ovis,kisebbik bölcsi helyhiány miatt itthon..úgy terveztük 3 gyerekünk lenne,és akár lehetne most is a 3....

szabijaim most gyed után jelenleg is töltöm,de mivel a kicsivel itthon kell lenni nagyszülő,bölcsi miatt...így nem szeretnémmegszaktani a munkaviszonyom,ill másik munkahelyre visszamenni..szabijaim után nem szeretnék visszamenni dolgozni,messze van (órás út)ill terhesen nem szeretnék új helyet keresni ..Ha lehet amit nem tudok ezért is a kérdés hogy csak a doki írhat e ki vagy elég a háziorvos..

ha most terhes vagyok (hamarosan tesztelek)és a dokim nem ír ki mennyi időre írhat ki a háziorvosom,illetve kiírhat e veszélyeztetett terhességre..

ha nem vagyok terhes,akkor addíg elmehetek sima táppénzre (hogy állományban maradjak)míg esetleg jó esetben 1-2 hónapig nem jön össze)

Köszönöm a válaszokat


2012. aug. 19. 13:24
 1/1 anonim ***** válasza:
A nőgyógyászod ír egy javaslatot, azzal elmész a háziorvoshoz aki kiír táppénzre. Ha még nem vagy terhes, akkor meglehet beszélni a háziorvosoddal, hogy írjon ki.
2012. aug. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!