Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pécsi kismamák, mi a véleménye...

Pécsi kismamák, mi a véleményetek Soósné Greksa Erika szülésznőről?

Figyelt kérdés
2009. júl. 23. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Emberileg aranyos,a szomszéd utcában lakik,két szép lánya van,de szülésznőként nem ismerem.

Mosolygós az biztos.

2009. júl. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nála szültem teljesen véletlenül a kisfiamat - nem fogadott volt. Ha lehet nála szeretném szülni a következőt is. nagyon elégedett voltam bele. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Pár hónappal később véletlenül találkoztunk akkor is odajött hozzánk és kedvesen érdeklődött a kisfiúnk felől.
2009. júl. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De jó, nagyon nagyon köszönöm a válaszotokat!
2009. júl. 25. 15:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Én most készülök nála szülni, de akkor nem teszem fel újra a kérdést.

Kedves kérdező, Te is meg voltál elégedve vele?

2010. jún. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én is most választanék szülésznőt. Most voltam szülőszoba látogatáson és nagyon szimpatikusnak találtam Erikát.Meg tudná adni valaki a telefonszámát?
2010. nov. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Erikánál szültünk. Előre meg volt vele beszélve, a szabadságáról jött be. Egy korábbi (máshol történő) császáros szülés után egy természetes úton történő szülést vezetett le nálunk, maximális odafigyeléssel és sikerrel. Nagyon profi, türelmes, kedves és megnyugtató. Mindenkinek meleg szívvel ajánljuk.
2011. jan. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!