Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek a férje nem örült a...

Akinek a férje nem örült a második babának mert váratlanul jött, a későbbiekben hogy viszonyult hozzátok?

Figyelt kérdés

2012. aug. 19. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyan nem váratlanul jött, mert terveztük, de közbejöttek munkahelyi, anyagi problémák amik miatt a férjem már nem akarta a második babát. Már megfogant, mikor kiderültek a dolgok, ő azt akarta mindenáron, hogy vetessem el. Nem tettem!! Azóta 34 hetes vagyok és teljesen megbarátkozott a gondolattal, hogy egyel többen leszünk. Nem úgy viszonyul a terhességhez és a babához mint az elsőnél, de azt érzem, hogy várja és szereti, csak már nem újdonság mint először. Egyébként ugyanúgy készül, tervezget, számon tartja, hogy mit kell még megvenni mint én.
2012. aug. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nalunk gyogyszer mellett varatlanul csuszott be. En sem akartam, meg o sem, de mikor megcsinaltam a tesztet es pozitiv lett, onnantol en mar akartam. Parom ellenezte, a 15-dik hetig titkos volt, senki nem tudhatta, arra vart, hogy hatha elmegy, hatha beteg es el kell vetetni, abban bizott, hogy a kombi teszt majd kimutatja es akkor vege.

Aztan a 20-dik het korul valami valtozott, hogy mi vagy miert, fogalmam sincs, de most mar o a vilag legboldogabb apa jeloltje!

Keszul, pakol, rendezget mindent. Nekem mar mozdulnom sem szabad, felt mindentol.

Szoval van remeny, hogy kesobb orulni fog neki!

2012. aug. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 porcukormókus ***** válasza:

Nálunk váratlanul "csúszott" be a második baba, egyikőnk sem tudott neki örülni sajnos. Az utolsó pillanatig vacilláltunk, hogy megtartsuk-e, életem legrosszabb emléke az a néhány hét. Anyagilag és érzelmileg sem álltunk készen egy kisbabára, hiszen a "nagy" is még csak 7hónapos volt. És, hogy ne fussunk ki az időből, a terhességmegszakításhoz mindent elintéztünk. Aztán a műtét napján, a kórház bejáratából szépen visszafordultunk, és hazamentünk.. :)

(Azt sose fogom megtudni, hogy vajon az abortusz okozta lelki teherrel hogyan birkóztam volna meg, de valószínüleg nem vagy csak nagyon nehezen.)

Most vagyok a 34.hétben, és jelentem, hogy a történet minden szintem fordulatot vett, és már nagyon várjuk, hogy megszülessen a kisfiúnk! :)

Azért nem ejtek szót külön a férjemről, mert nagyjából hasonlóan gondolkodunk. Néhány hete azt mondta, úgy érzi, így; két kisgyerekkel lesz teljes az életünk! Azt hiszem ez mindent elárul.. :)

Nálatok is valami hasonló a helyzet?

2012. aug. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!