Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17. hétben lévő kismama...

17. hétben lévő kismama vagyok. Nőgyógyászom még nem nem végzett citológiai vizsgálatot. Nem veszélyes, ha most vagy a későbbiekben csinálja meg?

Figyelt kérdés
2012. febr. 6. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
19. hétben vagyok, nekem sem volt még, de az ezer papír között sehol se látom, hogy majd lenne. (Nekem volt három hónapon belüli érvényes citológia, mikor terhes lettem.) Lehet, hogy ezért?
2012. febr. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, egy éven belüli vizsgálattal kell rendelkezni...nekem sem volt, én annyit kértem, hogy ne az első 3 hónapban csinálják, 4. hónapos voltam, kicsit izgultam utána, mert több napig vérezgetett enyhén, de nem történt semmi baj, azt mondják, nem veszélyes
2012. febr. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem a 7. héten csinálta meg a doki, mert nekem sem volt. De persze megkérdezte megcsinálhatja-e. Annyit mondott ne ijedjek meg, ha vért tapasztalok, mert semmi köze nem lesz a babához.

Nem tapasztaltam semmit, 8. héten voltam kontrollon és azt mondta minden tökéletes. Szerintem ne félj tőle.

10hkm

2012. febr. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a 8. héten voltam az első vizsgálaton, és kérdés nélkül csinálta meg a doki a citológiát, ráadásul nekem azt sem mondta, hogy vérezhetek - szerencsére nem is véreztem, mert akkor biztosan nagyon megijedtem volna. Szóval nem hiszem, hogy veszélyes lenne, és azt sem, hogy ha mégis, akkor a doki ennek ellenére megcsinálná...
2012. febr. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy vetélésem ez előtt a várandósság előtt, ezért a dokimnak eszébe sem jutott levenni (nem is engedtem volna) és nem is lesz később sem. De szerintem ha te szeretnéd levetetni, bízz a dokid szakértelmében. Nem fog olyasmit csinálni, ami veszélyeztetné a te vagy a babád épségét.
2012. febr. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!