Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb. egy percig tarto kellemetl...

Kb. egy percig tarto kellemetlen erzes a pocak aljaban 35 hetesen?

Figyelt kérdés
Ilyenkor ugy erzem,hogy szet fogok repedni,vagy nem is tudom jobban megfogalmazni. Iszonyatosan kemeny lesz,mint a beton en meg csak szisszegek a fajdalomtol. Ez kemenyedes,vagy csak a baba fesziti magat?mert ilyenkor altalaban lesz ott egy dudor,gondolom egy fejecske,de lehet tevedek. Nektek is volt hasonlo? Es ennyi idosen mar normalis,hogy neha gorcsolgetek es semmi nem mulasztja el? Na meg a majdnem allando huvelyi fajdalom.. Felek.
2012. aug. 20. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet mindkettő variáció.

Ennyi idősen már igen normális a keményedés.

Viszont hüvelyi fájdalommal elmennék dokihoz, nehogy a méhszájad nyíljon még korai lenne!

2012. aug. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem hasonló érzéseim vannak. Hüvelyi fájdalmam nincs, de amikor a hasam bekeményedik az 5mp-ig tart kb. de eléggé kellemetlen :S Olyankor megállok, ha ülök kiegyenesedek jobban, és pár másodperc múlva elmúlik.

De ez természetes, a dokim szerint egyre több lesz!



33hkm

2012. aug. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is volt, alul feszített (még most is) és hüvelybe nyilallt. én nem nyíltam, sztem ez rendben van. de mondd a dokinak majd. nekem most az a legújabb, hogy egy egy pillanatra görcsölök be, de nagyon. én 36 hetes vagyok.
2012. aug. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Szerdan megyek dokihoz,lesz mehszaj vizsgalat,remelem nem nyilt ki. Csak eddig ilyen nem volt,par napja erzem ezeket,de akkor megnyugszom. Boldog babavarast mindenkinek!
2012. aug. 20. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!