Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Keményedés miatt magnézium=erő...

Keményedés miatt magnézium=erős hasmenés? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Napi 2000 mg magneziumot kell szednem keményedésre. Tegnap voltam az ügyeleten, mert nem akart elmúlni.

Tegnap dél óta szedem a magnéziumokat. Ma étvágytalan vagyok, rossz a közérzetem, és már 2x volt nagyon erős hasmenésem.

Lehet, hogy az mg miatt? Nem birja a gyomrom? De akkor mit tegyek? Muszáj szednem, hogy ne keményedjek. A babának emiatt nem lesz baja? Vagy fel tud igy szivodni a tápanyag, amit eszem?

22 hkm



2012. aug. 20. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Az is lehet hogy csak az idegeskedéstől van hasmenésed?

Én nem gondolom hogy a magnéziumtól lenne!

Én inkább visszamennék az ügyeletre, ez így nem oké!

2012. aug. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
próbáld evés után bevenni, hogy ne legyen üres a gyomrod. nekem úgy nem okoz gondot, egyébként meg igen
2012. aug. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egészen biztosan a magnéziumtól van, sajnos van egy ilyen mellékhatása, ami egyébként a tájékoztatóban is szerepel.
2012. aug. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen, en is elolvastam a betegtajekoztatot most. Hasmenés és fáradtság kipipálva:)

De muszáj szednem, hogy ne keményedjek. A babának nem lesz emiatt semmi baja, ugye?

2012. aug. 20. 15:14
 5/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Milyen magnéziumot szedsz?

Ha tényleg attól van próbálj ki másfajtát, mondjuk Magnerot, vagy magnesi citritet.

2012. aug. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Béres magneziumot szedek,250 mg-osat.

A magnerotrol sok jót hallottam mar, az hány mg-os?

2012. aug. 20. 18:33
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

ha jól látom akkor a magnerot 500mg-os.

2012. aug. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálam is ez volt. Nyugodtan vegyél be mellé széntablettát. Nekem azóta hála az égnek megszünt a hasmenés.33hkm
2012. aug. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!