Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye ez nem baj? 22 hkm

Ugye ez nem baj? 22 hkm

Figyelt kérdés

Eddig nagyon pici volt a hasam, észre sem vették, hogy terhes vagyok. 1 hete viszont annyit nőtt, hogy én magam is meglepődöm rajta :) A baba is 2-3 napja folyamatosan mozog, érzem reggeltől-estig, persze kihagyásokkal azért. De eddig alig-alig éreztem. Konkrét rugásokat érzek, már kivülről is érezni :)

Ma nagyon húzódik a hasam, szurkál itt-ott, meg be is keményedett 1-2x. Nem görcsöl, nem vérzek,(kopp-kopp) de eddig nem éreztem ilyen kellemetlenségeket.

Ugye ez nem baj? Másnak is volt ilyen? Első baba.

Picike és vékony vagyok, keskeny a csípőm, derekam, ott is fájdogálnak a csontok néha.



2012. aug. 18. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Dehogy baj :) boldog babavárást 21+6 hkm talán a keményedésre szedjél magnéziumot
2012. aug. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az intenzív mocorgásra reagál így a méhed!

De azért a keményedést majd említsd meg a dokidnak, lehet ír fel magnéziumot! Nekem is így volt!

Az meg, hogy hirtelen látszik a pocid valószínű most ugrott meg a fejlődésben a pici is, meg a méhed is, ez természetes! :)

Boldog babavárást!! :)

39hkm

2012. aug. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha nem vérzel, akkor nincs baj. Ilyenkor már vannak keményedések. Ezekre magnéziumot kell szedni és elmúlnak, meg nem árt néha pihenni.
2012. aug. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hogy szurkál itt ott is természetes,nő a méhed :-)

Keménykedésre a magnézium mellett fokozott folyadék bevitel is szükséges,lehetőleg sima víz,mert sokszor a keménykedés hátterében folyadékhiány áll! Nem tudom mennyire élsz intenzíven,de ha lehet,csökkents a tempódból-ettől is lehet a keménykedés!

A csontjaid is azért fájnak,mert tágulnak,készülnek a szülésre- hogy majd kiférjen a babád :-) Ez mind normális dolog!


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!! :-)


Üdv: 3 lányos,15hkm

2012. aug. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!