Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12hetes terhes vagyok eddig...

12hetes terhes vagyok eddig minden rendben volt de 2napja valami fura nem járok annyit pisilni és elég sokat fáj a hasam! Nem kívánom a kaját nem is eszem annyit! Lehet valami baj a babával?

Figyelt kérdés
12hét

2012. aug. 20. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:

13 hét 5 napos vagyok detto ez a helyzet

sok folyadék sok gyümi más nem kell nekem se hőség van és az is lesz egész héten utána majd megjön az étvágyunk:):) ne aggodj

2012. aug. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12hetesen nekem is elmúlt a sok pisilés. Pedig azelőtt éjjel 2-3x is ki kellett mennem. 1hétig nem jártam wc-re éjjel, meg is voltam ijedve, hogy baj van. Most 15hetes múltam, megint ugyanúgy járok min. 2x egy este. Élvezd ki, hogy most ez van, talán neked sem tart majd sokáig. A babádnak semmi baja, ne aggódj!
2012. aug. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy baj lehet, de nálam mikor elment a baba 10 hetesen, -utólag visszagondolva-, aznap reggeltől nem mentem pisilni,délután 3kor mentem először.

Nem tudom a biológiai okát, de tény hogy aznap nem pisiltem.

Azóta megint babás vagyok, és már számolom, hogy egy nap hányszor megyek.

2012. aug. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek! hát azért én eddig éjjel kb 5-6szor is jártam pisilni most meg kb 2szer! ami jobban aggaszt hogy fáj a hasam főleg ha 1-2órán keresztül csinálok intenziven valamit pl főzök takaritok utána fáj el kell feküdnöm! mintha izom lázam lenne vagy nem is tudom milyen érzés!
2012. aug. 20. 15:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez a fájdalom is teljesen természetes, hiszen nő a méhed.
2012. aug. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nem biztos hogy gond van ha fáj a hasad, bizony lehet természetes velejároja is a terhességnek, DE nálam nem az volt egy pár napp ilyen kisebb hasfájás után egyszercsak jobban kezdett fájni sőt görcsölgetni.Aztán pár nap mulva már pecsételő vérzésem volt két hétig. Dokim szigoru ágynyugallmat rendelt és MagneB6ot irt. Vagyis azt mondta azt szedjek rá. 3x1et. Meg is maradt a baba pedig nagyon sok probléma volt még a terhesség alatt. Ma 5 éves mult és gyönyörű kiscsaj. Menj el a dokidhoz sztem és mond el mi a helyzet nehogy gond legyen. Jo egészséget!!
2012. aug. 24. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"A gyakori vizelési inger árulkodó terhességi tünet, melynek hátterében a terhességi hormonok állnak. Röviddel a fogantatás után a szervezeted megkezdi a HCG hormon termelését, amely megnövekedett véráramláshoz vezet a medence tájékán, arra késztetve a szervezetet, hogy gyakran, akár kis mennyiségű vizeletet is ürítsen. Érezni fogod a sürgető vizelési ingert, de azt is észreveszed majd, hogy a vizelet mennyisége általában igencsak csekély. Ez normális jelenség a terhesség első harmadában, de a harmadik trimesztert is végigkíséri majd, hiszen a megnövekedett méh nyomást gyakorol majd a húgyhólyagra."
2012. aug. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Tudom, hogy már elég régi a kérdés, de most én is aggódom. Kb. egy hete alig járok pisilni (akkor is inkább csak délután). Ezen a héten töltöttem a 8. hetet, s korábban nekem is gyakran kellett látogatnom a mellékhelyiséget. Most félek, hogy esetleg baj van...
2013. máj. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!