Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok. Eddig...

5 hetes terhes vagyok. Eddig mindenap rosszul voltam. Ma viszon arra keltem, hogy minden rendben. Valami baj lehet?

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 06:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy baj lenne. Én az elején pár napig jól voltam, aztán 2-3 napig az ágyat nyomtam olyan rosszul voltam. Ez ment 12 hétig. Nem baj az ha nem vagy mindennap rosszul. Gondolj csak bele ha mindennap beteg lennél hogy legyengülnél. Örülj a jobb napoknak. :)
2012. jan. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, nekem is ugyanez a problémám:) 5+4 hetes vagyok és a hulla fáradtságon kívül semmi bajom! Se émelygés, se puffadás se hasgörcs. Én is parázok rendesen, pedig már van egy lányom, de nála nem voltam ilyen parás.

Úgyhogy csak érzékeltetni szeretném, hogy nem vagy egyedül! De biztos minden rendben van mindkettőnknél, csak ne olvass mindenféle rémtörténeteket, csak pozitívan:)


Első baba?

2012. jan. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki hogy jól vagy :) nekem ez a második terhességem, most vagyok 7+3 hetes, és kb egy hete vagyok úgy igazán rosszul, de nagyon durván. Főzni sem tudok a szagok miatt, mindentől hányingerem van.
2012. jan. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
8 hetes vagyok. Egyik napom a WC csésze mellett telik, másnap pedig semmi bajom :) Minden rendben van, nyugodj meg és pihenj sokat.
2012. jan. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én6 hetes pocis voltam mikor egyik nap nagyon rosszul voltam másiknap már semmi mostmár 10 hetes vagyok
2012. jan. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Atroposz ***** válasza:
Még lehet újból ,örülj neki ,hogy nincs.
2012. jan. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a segítséget
2012. jan. 19. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!