Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Folsavat szedjek ha még nem...

Folsavat szedjek ha még nem tudom biztosra hogy terhes vagyok de lehetséges?

Figyelt kérdés

Vagy már vitamint is kellene?

köszi!


2012. aug. 21. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Elég, ha szedsz folsavat, és mellette változatosan étkezel. Sok gyümölcs, zöldség, folyadék, fehérje, lassan felszívódó szénhidrátok, stb. Sokkal többet jelent ez, mintha terhesvitaminokat szedsz több ezer forintért. Terhesség alatt is elég, ha így étkezel, szedsz folsavat és magnéziumot.

Egy szülésznő

2012. aug. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Na végre....végre...végre egy hozzáértő aki nem azt sulykolja hogy csak nyomjuk a terhesvitaminokat!!!Az első terhességemnél szedtem 12 hétig az Elevitet majd mikor megszültem vettem 200-as folsavat de egyetlen szemet nem vettem be,most pozitív teszteltem itt van 2x50 darabos folsav így ezt fogom szedni meg eszek sok gyümölcsöt ,zöldséget ennél többet egy kapszula sem adhat....
2012. aug. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
A folsav egyik legfontosabb amit be kell vinni a szervezetben hogyha kisbabát szeretnél, már a terhesség tervezésekor ajánlott a szedése! Esetleg szedhetsz magzatvédö vitaminokat is, hidd el nem felesleges, jobb ha a babád már úgy fogan hogy a szervezeted felvan készülve a magzat befogadására!
2012. aug. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
kedves második, az étkezés által is valóban be lehet vinni a szükséges vitaminokat a szrevezetünkben , de például ha nem szednénk a folsavat akkor napi 10 tányér spenót lenne szükséges a fólsav pótlására és igy tovább, valjuk be hogy azért senki sem lenne képes mindennap erre! 3-ik voltam és én is szülésznö vagyok
2012. aug. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Akkor drága 3. és szülésznő tessék már még egyszer elolvasni a hozzászólásomat!!!!!!!!!Én is szedem a folsavat!!!!!
2012. aug. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Micsoda lepontozások mennek itt???Jaaaj miért ezen élvezkedik az aki ezt teszi?????szánalmas....
2012. aug. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat ! és bocsi nem akartam vitát szítani :S
2012. aug. 22. 07:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Aki lepontoz egy hasznos véleményt az az IRIGYSÉGTÖL teszi, pontozzatok csak le nyugottan, engem nem zavar, gyerekes!!!
2012. aug. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!