Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ciklusod hányadik napján...

Ciklusod hányadik napján teszteltél pozitívat? Melyik fajta teszttel? Volt már akkor valami tüneted, vagy csak a menzesz elmaradása?

Figyelt kérdés
Én ma vagyok a 34. napon a ciklusaim az utóbbi hónapokban 29-33 naposak, váltózó! Tegnap teszteltem facelle tesztel negatívat! Tünetek, enyhe görcsölgetés napjában többször, majd rövid idő után elmúlik. Nekem mielőtt megjön 1 héttel már görcsölök és a cicik fájnak, viszont ez utóbbit most egyáltalán nem érzem! Reménykedhetek?
2012. aug. 21. 20:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

28 napos ciklusom 28.-napján teszteltem pozit :)

azt már nem is néztem milyen teszt.

tünet: mindig kora reggel szokott megjönni, de sehol semmi, meg a melleim is nagyon érzékenyek voltak. a második próbálkozós hónap már sikeres lett :) azóta 13 hét telt el.


nem tudom, hogy reménykedhetsz-e, ha nem jön meg holnapután sem, akkor tesztelj megint! szorítok neked nagyon!!

mióta próbálkoztok?

2012. aug. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ciklusom 45. napján teszteltem erős pozit wondfo teszttel. semmi tünetem nem volt csak mellérzékenység és a kimaradt mensi
2012. aug. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
27 napos ciklussal a 25 napon este teszteltem pozit teszveszes teszttel.Nekem az volt gyanus h fajtak a cicijeim pedig nekem nem szoktak mesi elott.Ikreket varok
2012. aug. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

30 napos ciklusnál egyszer 4 nappal mensi előtt, tehát a 26. napon halvány de jól látható pozi.

Most a 30. napon még csak én láttam a csíkot, de a 31.-en már a párom is látta, hogy van ott valami nagyon-nagyon halványan.

2012. aug. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
23 napos ciklussal 32. napon. :) Tűkön ültem, mert tudtam, de még a 30. napon se mutatta. :) One step - azt hiszem DM-ben vettem.
2012. aug. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
25-26 napos a ciklusom, és a 21 napon késő este x-epil tesztcsíkkal határozott két csíkosat teszteltem:-)
2012. aug. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A ciklusom mindig változó, de az utolsó 36 napos volt, így ezáltal a 42. napon délután teszteltem, X-epil teszttel. Tünetek: erős meg fog jönni érzés, de ugyebár ez kimaradt :), néha émelygés, szédülés, rossz közérzet.

Drukkolok neked, hogy mielőbb te is babázhassál!

2012. aug. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
szia! hál istennek nekem csak 3 ciklust kellett számolni, hogy sikerüljön a lurkó, az első kettő mind 27 napos volt, úgyhogy ha a sikeres hónapban is így számolok, akkor a 29. napon, tehát nemvárt után 2 nappal lett pozi a vaterás one step 10-es érzékenységű! sok sikert neked is! :)
2012. aug. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
28 napos ciklusnál 33. napon teszteltem erős,egyértelmű, "gyors" pozitívat Clearblue Compact teszttel:)
2012. aug. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

De jó Nektek... :)

Olyan boldog lennék, ha én is tesztelnék egy pozit! :)

Reménykedem, mert ma sem jött meg, bár délelőtt úgy voltam, hogy na most biztos..., de aztán kb egy órán belül el is múlt! Azt furcsállom, és nem tudom, hogy örüljek-e neki, hogy a cicieimen semmit nem érzek, pedig mindig annak a feszülése, fájdalma jelzi a menzit.

Holnap tesztelek újra x-epillel! Egyébként a második hónapunk! :)

2012. aug. 22. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!