Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma töltöttük be a 18. hetet,...

Ma töltöttük be a 18. hetet, első baba. Nagyon erősen koncentrálok, de még nem érzem a mozgását. Miért lehet így?

Figyelt kérdés
2008. máj. 11. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne izgúlj valaki csak 22 hetesen érzi először.Ne akard annyira érezni, bár tudom nagyon izgalmas és csodás érzés.Ez mindenkinél más én 16 hetesen éreztem és első babás vagyok én is.Türelem!Rosszra pedig ne gondolj, hogy miért nem érzed!!!!!
2008. máj. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

SZia

Igy van ne itgulj mindnen a legnagyobb rendben van veletek.En 15.heten kezdtem el erezni,h mocorog a baba,de senki nem akarta elhinni,mert ,h ez meg nagyon korai,de azota is erzem ugyan ugy,igaz azert mar joval erosebben es tobbet mint akkor.Az orvos nekem azt mondta,h nagyon szerencses vagyok,h mar akkor ereztem,mert aki elso babas az akar a 20-22 heten erzi eloszor,szoval ne izgulj,nemsokara Te is erezni fogod a picurkadat.

Nagyon boldog babavarast kivanok

23 hetes kismama

2008. máj. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ne izgulj, egyáltalán nem vagytok lekésve semmiről. Én kb 18 hetesen éreztem valamit odabentről, de nem mondom azt, hogy biztos a baba volt. Ma töltöttem be a 22. hetet, és most már tuti biztos, hogy Őt érzem 5 napja. Először csak akkor ha a hasamat fogtam, most már simán érzem ha rúg. Kitartás! Mozog Ő már, csak Te nem érzed!
2008. máj. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a 17.héten éreztem.

Először ez csak olyan kis finom érintés a pocidon belül, olyasmi, mitha valaki nagyon finoman hozzáérne a bőrödhöz. Ha ilyet éreztél, az már a babád volt. Bennem is csak később tudatosult, hogy ez már a baba.

Sok boldogságot!

2008. máj. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!