Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan aki megálmodta baba...

Van olyan aki megálmodta baba nemét és kinézetét és olyan is lett? Illetve hogy mikor fog szülni?

Figyelt kérdés

Én megálmodtam hogy könnyű gyors szülésem lesz másnap és teljesült is 4 óra alatt kibujt a manócskám.

Most a második babámat várom és megálmodtam hogy fiu lesz !

Na ez kiderül pár héten belül


2012. aug. 22. 08:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Első babámnál folyton arról álmodtam, hogy egy szőke fürtös kisfiúval sétálok a főutcán, szép tavaszi idő van és nagyon boldog vagyok:)

Annyira élénken élt az arca bennem, hogy le is tudtam volna rajzolni. Éppen olyan lett a valóságban is, csak éppen kislány:)De szőke, göndör fürtös, bababarcú és minap sétáltam vele a főutcán kézen fogva éppen úgy mint az álmomban, csak a neme nem stimmel:) Most másfél éves.


Nemsokára születik a kistesó, ő kisfiú lesz az biztos, de valószínű kreol és barna mint én, mert az uh képek alapján rám hasonlít:) Aztán ki tudja:)

2012. aug. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:):)
2012. aug. 22. 09:07
 3/4 anonim ***** válasza:

én pont most éjjel álmodtam a csöppséggel :)

igaz nem láttam,hogy milyen lesz,csak azt,hogy együtt fekszünk az ágyban és szopizik. nagyon jó érzés volt :)

2012. aug. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia! utolsó vagyok: azóta szinte minden éjjel azt álmodom, hogy kisfiam lesz. egyszer a pelenkázásnál látom, hogy fiú máskor meg ultrahang képen látszik egyértelműen a kis férfiassága. sajnos még beletelik egy kis időbe mire kiderül, hogy megálmodtam-e vagy csak azért álmodok ilyeneket,mert a szívem mélyén fiúra vágyok. nem tudom, de egy biztos, mostanában még jobban szeretek aludni :)
2012. aug. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!