Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek normális, hogy 23...

Szerintetek normális, hogy 23 hetesen még mindig nagyon lent a szeméremcsontomnál hallom a baba szívhangját?

Figyelt kérdés

Azért hallgattam rá,mert ma csak reggel éreztem egy kicsit mozogni,azóta nem és sajnos nem komplikáció mentes a terhességem és megijedtem.

És ennyi idős terhesen ti hol érzitek a rugdosást?


2012. aug. 21. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:

A szívhangja sokáig ott lenn lesz hallható! A rugdosást is azért ott érzed, mert még nem elég nagy a méhed, majd ha nő, feljebb jön, és fentebb is érzed a mozgását! Ne aggódj!

Boldog babavárást!

2012. aug. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én ma vagyok 22 hetes, és pont tegnap hallgattam a szívét - a köldökömtől jobbra, kb. 2 centivel alatta találtam meg. Szerintem inkább a fekvéstől függ, rugdosni nekem vagy nagyon lent szokott, vagy ha valamelyik oldalamon fekszem épp, akkor azon az oldalon feljebb. Szerintem ne aggódj, valószínűleg semmi baj, de ha nem tudsz megnyugodni, inkább nézess rá egy dokival. Lehet, hogy a nagy meleg miatt egy kicsit lustább a szokottnál.

Jó egészséget nektek!

22 hkm

2012. aug. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia!ne aggódj!én most vagyok 21 hetes,de nekem is mindig lennt hallani csak...a rugdosását is kb mindig azon a tájt érzem...ritka,mikor feljebb!szerintem azért halljuk ott a kicsi szívét meg érezzük ott a mozgását,mert ott elég vékonyka a bőrünk,nem úgy mint feljebb,ugye ahol "régen" a gyomrunk volt! :)))
2012. aug. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!Most megnyugodtam!
2012. aug. 22. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!