Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első terhesség 38 évesen....

Első terhesség 38 évesen. Folyamatos aggódás mindenen. Van itt valaki hasonló "adottságokkal"?

Figyelt kérdés
2012. aug. 22. 08:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az első terhességnél mindenki így van, kortól függetlenül. :) Természetes, minden új, minden furcsa, legalábbis nekem :) De igyekszem nem túlparázni, egyébként is minden jön ösztönösen azt vettem magamon észre.


23éves/33hkm

2012. aug. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én a 4. babámat vártam 38 évesen. Talán Ő miatta izgultam a legtöbbet. Pedig semmi baj nem volt a várandósság alatt. Teljesen természetes, hogy aggódsz! És ez így lesz már örökké! :)


Boldog babavárást kívánok!

2012. aug. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre, de nem általánosság, hogy az idősebb kismamák jobban aggódnak. Én 25vagyok a barátnőm 33 és sokkal jobban túlparázza a dolgokat mint Én!
2012. aug. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok. A 3. kismamának igaza van, de én ezt nem mertem megírni, mert biztosan sok fiatal várandós felháborodna. Mivel én nagyon korán kezdtem a babázást, 18 évesen szültem az első gyermekemet, majdnem, hogy félvállról vettem a terhességet, hiszem még gyerek voltam, aztán 24 évesen már többet aggódtam, 35 évesen már nagyon és 38 évesen piszkosul.
2012. aug. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 25 évesen lettem terhes. Tervezett baba volt és mégis iszonyatosan rágörcsöltem mindenre. Kb a 20. hétig folyamatos gyomoridegem volt, szabályosan remegtem az idegességtől. Főleg a babát féltettem, hogy csak egészséges legyen stb... Semmit nem mertem megenni csak ha elolvastam hogy mit tartalmaz. A krémeket is kidobtam amiket addig használtam. Állandóan a netet bújtam, hogy mi baja lehet ettől-attól...Szörnyű időszak volt... Aztán a babám érdekében erőt vettem magamon (merthogy elmagyarázták hogy a a túlaggódással és idegességgel csak ártani tudok) és onnantól jobb lett valamivel. Nem tudom hogy ezért vagy másért de egy rendkívül érzékeny sírós babám született aki most fél éves. (állítólag megérzik az anyuka idegállapotát a babák és átveszik...) Szóval szerintem te is vegyél erőt magadon és lazíts! Nekem az vált be hogy lekötöttem magam más dolgokkal amik azért valamelyest a babához kötődtek. Pl. elkezdtem babakocsikat nézegetni-válogatni meg ilyenek.
2012. aug. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37 éves vagyok harmadik gyerekemet várom,nem aggódom annyit mint az elsővel 24 évesen és nincs is annyi bajom.
2012. aug. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
40 éves vagyok, első terhesség, 24hét+2 nap, 41 leszek, mire szülök, és nem aggódtam eddig sosem, mindig biztos voltam benne, hogy rendben van. Ehhez az orvosok, az sztk és a védőnő is hozzájárult, akik nem fogták a fejüket a korom miatt. :) A vizesedésen kívül, ami a 3. hét óta kísér, semmi problémám nincs. A dokiknak ez se az, csak nekem, mert nem tudok felvenni szandált, normális cipőt, rövidebb nadrágot és nagyon meleg van. :)
2012. aug. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!