Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Természetes az aggódás a...

Természetes az aggódás a terhesség alatt, hogy minden rendben legyen, és hogy egészséges legyen a baba? Vagy csak én viszem túlzásba?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 21. 23:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a vizsgálatok rendben vannak, ne aggód túl magad! Próbáld élvezni a terhességet !
2009. ápr. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten normális, de egy bizonyos határt nem szabad túllépni, mert idegeskedéssel semmi sem oldódik meg, az csak árt, használni nem fog.
2009. ápr. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek a 00:41-essel.

Ez mindenkiben benne van picit, természetes de nem szabad eltúlozni. Jó egészséget kívánok!

2009. ápr. 22. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Így van. Van az emberben egy természetes aggódás, hogy a babával és veled is minden rendben legyen, de nem szabad túlzásokba esni, túlaggódni a dolgokat. Az csak árt mindkettőtöknek. Ha gond van, akkor a doki vagy a védőnő úgyis szól és segít mindenben. Boldog, kevéssé aggódós babavárást! 4 gyerekes anyuka
2009. ápr. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kardos-Varga Klaudia ***** válasza:
Bennem a 28. hétig fel sem merült bármiféle probléma felmerülésének lehetösége.(nem cigizem, nem iszom, nem drogozom és még kávézni sem kávézom) Boldog voltam.Aztán jött a feketeleves a 28 hetes rutin 4d-s ultrahangon.A kisfiam rekeszsérvel fog születni,programozott császár után azonnal mütik.Kezdetben páikoltam, de rájöttem annak sincs semmi értelme.A gyermeksebész szerint izmos 50 %-ék az esély Levente túlélésére.Az én szemszögemböl mára ez egy igen jó arány.Elnyomom magamban az aggodalmat és összpontosítok arra, hogy minden rendben lesz. Szóval tanácsolni is csak azt tudom, hogy nem szabad aggódni, pláne, ha eddig semmi probléma nem merült fel a terhesség alatt.Az én példám ugyan ellentmondásos, de így, hogy kiderült a baj, így is muszály pozitívan gondolkodni.Söt!!! A babák megérzik.Sok sikert és egészséges kisbabát kívánok.
2013. jan. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Arra kell gondolnod, hogy ez az állapot a legtermészetesebb az életben-tehát szép kisbaba fejlődik benned. Valamikor nem volt Ultrahang de nem gondoltam soha semmi bajra, bíztam az egészséges testembe és hittem az egészséges DNS ünkbe.


A lényeg egészségesen táplálkozz, sétálj sokat, ne emelj és ne fáraszd ki magad soha- tarts pihenőket amikor vízszintesre fekszel.


S van még egy tanácsom, hallgass ilyenkor zenét kellemest és tanuld meg a gondolatoddal simogatni,és beszélj hozzá.


De szorongani nem szabad, mert minden érzelmed annak feszültsége nem csak neked árt de a babához is bekering!!

2013. okt. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!