Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A reggeli vércukimat nem...

A reggeli vércukimat nem tudom levinni. Mit csináljak? Volt aki így volt vele, és egészséges babája született? Nagyon aggódom.

Figyelt kérdés
180g-os diétán vagyok, minden más értékem jó, csak a reggeli magasabb, mint 7. Magam sütöm a kenyeret, mindent elkövetek, de mára tanácstalan vagyok. Hétfőn megyek diatetikushoz. Mi tévő legyek? Kelljek föl hajnali 3-kor és egyek? Nem tudom mit csináljak. Segítsetek kérlek.
2012. aug. 22. 08:59
 1/2 Nagyfater ***** válasza:
A reggeli, pontosabban az _éhgyomri_ állandó 7 fölötti vércukor szintet diétával sajnos nem lehet lejjebb vinni. Ha amúgy a vércukor szinted rendben van (diétával normális szinten tudod tartani), akkor nincs okod aggodalomra egy terhességnél.
2012. aug. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A reggeli étkezés utáni vércukorra gondoltam. Az éhgyomri is tökéletes. De ahogy eszek, 30g Ch-nyi reggelit, utána az egy órás mérésem mindig a 7 közelében mozog. Feletti sajnos.:( Pedig a kenyeret is magamnak sütöm, nem tudom mit kellene ennem?
2012. aug. 24. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!