Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van akinek a Böröndi Zsuzsi...

Van akinek a Böröndi Zsuzsi volt a szülésznője? Tapasztalatokat várok!

Figyelt kérdés
2012. aug. 22. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Melyik kórház? Lehet ismerem
2012. aug. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A Szent Istvánba Budapesten szülésznő.
2012. aug. 22. 21:19
 3/9 anonim ***** válasza:

Szent István Kórház,ugye?

Nekem ő volt a szülésznőm.Kedves,aranyos,könnyen megtalálja a hangot a kismamáival.Ennek ellenére nem vagyok maradéktalanul elégedett,mert a vajúdás második felére érkezett,3,5 órát töltöttem nélküle a a vajúdás 5,5 órájából,pedig rögtön szóltunk neki.Gátvédelem részben sikerült,egy kis öltés kellett(első baba),ami szintén pozitív.Az utána a kórházban töltött 3 napban viszont egyszer nem nézett meg minket,ami eléggé szarul esett,csupán a hazajövetel reggelén jött kedvesen,aranyosan érdeklődni(gondolom a pénz miatt).

Kifizettük neki az előre megbeszélt összeget,mert korrekt embernek tartom magam,de másodjára biztosan nem őt fogom választani,hanem Józsa Andreát,aki ügyeletesként is nagyon sokat segített!

Az orvosom nagyon rendes volt,alapvetően a kórházzal is elégedett vagyok.

2012. aug. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

17 hónapja szültem Zsuzsánál.

Velem végig nagyon rendes volt,figyelmes és kedves.

Azt hallottam más fórumokon is,hogy ügyeletesként,nem saját kismamával nem az "igazi",de ezzel kapcsolatban nincs személyes tapasztalatom.

Számomra az egyetlen hátránya az ára.Másfél éve 60 e ft-ot kért tőlünk...Első gyerek volt,parás is voltam,úgyhogy őt választottuk.Most a 12.héten vagyok egyenlőre tanácstalan vagyok szülésznő tekintetében.A 60 e ft-os összeget tuti nem tudjuk(és nem is szeretnék) rászánni.Sok jót hallottam Rákóczi Ágiról esetleg őt nem ismeri valaki?

2012. aug. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Aki a Zsuzsinál szült, annak a ctg- ket is ő csinálta?
2012. aug. 22. 23:40
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem ő csinálta,hanem a terhesgondozáson nézte a doki.

De biztos,úgyis lehet kérni.

2012. aug. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves 4. Hsz! Téged meglátogatott a Zsuzsi bentléted alatt? Tényleg csak a pénz miatt lenne kedves? Én minden esetre olyan szülésznőnél szeretnék szülni, aki tényleg szívvel lélekkel végzi a munkát, és nem azért bájolog,hogy pénzt csikarjon ki az emberből! Fontos számomra, hogy a szülés családias hangulatba teljen!
2012. aug. 22. 23:49
 8/9 anonim ***** válasza:

Négy napot voltunk a kórházban,kétszer jött be hozzánk.

Nekem nem igazán hiányzott mondjuk,nagyon lekötött a baba,inkább a csecsemősöktől lett volna jó egy kis plussz segítség.Volt olyan szobatársam,akihez mindennap bejött a szülésznője,és jókat beszélgettek(Rákóczi Ági),és őt eléggé dicsérték fórumokon is,azért gondolkodok rajta,hogy őt kellene felfogadni.Róla nem hallottál?

Zsuzsát amúgy ismered személyesen már vagy csak a fórumokon/ajánlások útján?

Én is hallottam olyat,hogy a pénz miatt kedveskedik..Én ezt nem tapasztaltam,de nem is mondanám,hogy nem igaz.Tény,hogy eléggé magas tarifája van,amit másodjára biztosan nem fogunk kifizetni.

2012. aug. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem ismerek senki szülésznőt az Istvánba, így csak a fórumok alapján tudok majd dönteni! Hogy jól döntök- e az majd a nagy pillanatban dől el! Nagyon szimpinek tűnt eddig a Zsuzsi, korábbi hsz. alapján, de amiket most írtok elbizonytalanit! Úgy gondoltam ha ennyien szülnek nála több gyerkőcöt nála, akkor nagyon rendi lehet, de ez nekem így nem annyira tetszik ez a hozzáállás!
2012. aug. 23. 04:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!