Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37hetes pocis vagyok. Ez mi...

37hetes pocis vagyok. Ez mi lehet?

Figyelt kérdés

sokszor van folyásom mikor zöld mikor sárga mikor szintelen szoval ilyen össze vissza.mikor fogom tudni ha esetleg a magzatviz szivárog?

Mert így elég nehéz.Köszönöm hogy segitetek.


2009. júl. 24. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Sztem konzultálj a dokival, vagy a védőnővel.

Amúgy lehet kapni spéci betétet, ami valahogy "jelzi" ha magzatvíz szivárog (azthiszem elszíneződik)

2009. júl. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen szituban vagyok!

Éppen ma kértem tanácsot ez ügyben! Azt mondta a szülésznő,h betét helyett próbáljam meg a vattát vagy rakjak oda egy papirzsepit,mert ha a magzatvíz szivárogna és nem folyás lenne ezeken egyértelmüen látszana!

De állitólag nem lehet összekeverni! Mert a magzatvíz vizszerü,a folyás meg inkább ilyen nyálkás!

Esetleg ha mégis beszéltél a dokiddal vagy vkivel megirod te is,h neked mit mondtak ez ügyben?

Neked egyébként távozott már a nyákdugó?

38hetes kismama.

2009. júl. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Azok folyások.

Nekem a fiamnál a elöntött,pont a fürdőkádban voltam,a lányomnál ugy csipték ki és a nyákdugó sem ment el.

2009. júl. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem még nem távozott a nyákdugo vagyis lehet hogy igen csak nem vettem észre vagy nem tom!Holnap megyek dokihoz majd megkérdem hogy is van ez!
2009. júl. 26. 16:41
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Légyszíves írd majd meg nekünk, hogy okosabbak legyünk
2009. júl. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Holnap kezdem meg a 38. hetet,nekem is ilyesmi folyásom van.Nem hiszem,hogy magzatvíz lenne de szerdán megyek dokihoz és megkérdem!
2009. júl. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lanyok, akik ma vagy holnap mentek orvoshoz, irjatok meg mit mondott, en csak csutortokon megyek!

36+3 heteske

2009. júl. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én már megszültem. Biztos hogy nem a magzatvíz. Nekem is ilyen folyásom volt az utolsó hetekben. Aztán 19-én reggel elöntött a magzatvíz. Hidd el azt semmivel sem fogod tudni összekeverni. Szép szülést kívánok neked és jó babázást. 1 hetes kismanó anyucija:)))
2009. júl. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem anno péntek reggel ment el a nyákdugó (bár a doki azt mondta, hogy az még visszanőhet) aztán szombat délután kezdett szivárogni a magzat víz, ami vízszerű volt, egyből gondoltam, hogy az. Szóval az nem folyásszerű, hanem vízszerű.
2009. júl. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!