Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elkéstem mit tegyek?

Elkéstem mit tegyek?

Figyelt kérdés
Legalább 5hónapos a bébi a hasamban.Eddig azthittem csak sulynövekedésem van nemrég vesztettem el édesapám és utána fogytam 13-14kg-ot majd hirtelen visszajött és továbbnött a pocakom.Barátommal kevest vagyunk együtt és mindig védekezünk.Terhességre utaló jel csak a pocakom, semmi rosszullét semmi ilyesmi nincs de biztos vagyok h terhes lettem.Tatabányán hol tudok tanácsot kérni ilyen ügyben?szeretném kivizsgáltatni magam.merre menjek mit csináljak?segitsetek.
2009. júl. 24. 16:54
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

zavaros vagy.

honnan tudod, hogy terhes vagy? csináltál tesztet?

milyen tanácsot akarsz kérni?! abortuszról?

egyértelmű: vegyél tesztet, csináld meg. Ha pozitív, menjél a nőgyógyászhoz. ha nem tudod, hol van, menj a háziorvoshoz, aki segít.

Anyukáddal mi van?

Ha védekeztek, akkor nem igazán lehetsz terhes. Vag yhogy védekeztek???

Nem igazán értem, most miből gondolod, hogy terhes vagy? Késik a menstruáció???

egyébként hány éves vagy???

2009. júl. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Biztos,hogy terhes vagy?Csináltál tesztet?
2009. júl. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Volt egy ismerősöm, aki szintén terhesnek nézett ki, de kiderült, hogy csak hasi cisztái voltak. Menj el nőgyógyászhoz.
2009. júl. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
légy szíves válaszoljál már!
2009. júl. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

Ne ess pánikba, sem baj, keresd fel a Szent Borbála Korházban a nőgyógyászatot L épület.

Cím: 2800 Tatabánya, Dózsa György út 77.

Telefonszámunk:(34) 515-444 ( Titkárság )

Van magán rendelő is azt a googlen megtaláod.


Írj, ha nagy baj van, segítünk

2009. júl. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Egy ekkora baba már mocorog. Nekem sem tiszta, amit írsz, de a fenti cím nagyon jó ötlet. Mindenesetre ha elmész a gyógyszertárba és pisilsz egyet egy tesztre, az gyorsabb. Akár most is, ekkor terhességnél már nem kell reggeli vizelet.

Írd meg mi volt...

2009. júl. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

Tiszta vagy nem tiszta,de a barátnöm elájult és a korházban közölték vele hogy terhes.

A bizonyitték a tudatlanságra az volt hogy a menszesze meg volt,és rendes időben mindig akkor és utolyára.A hasán sem igazán látszott,de akkor begörcsölt és ájjulás.

4 honap mulva babája született.

Fordulj dokihoz mert szülni kell valahol.

2009. júl. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%

Hmm, nekem is fura ez egy kicsit! Ha eddig nem tudtad, hogy terhes vagy, akkor most honnét tudod, hogy épp 5 hónapos lehetsz? Ez kissé logikátlan...

De mindenesetre tényleg menj a Sz.Borbála Kórházba mihamarabb, ott biztosan tudnak segíteni neked!

Majd írj, hogy mi lett veled!

2009. júl. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%
Hát te ténylag zavaros vagy.Honnan tudod hogy 5 hónapos terhes vagy?Miért nem tesztelsz?
2009. júl. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

Aggódunk mi lehet veled, ha van 1 perced írd le, hogy mi történt azóta!

Voltál dokinál? Jól vagy?

2009. aug. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!