Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől/mi lehet ez? (kicsit...

Mitől/mi lehet ez? (kicsit gusztustalan a kérdés)

Figyelt kérdés
Már 3. napja nyálkás folyásom van nem sok, de eléggé zavaró... Mi lehet ez? Holnap töltöm a 32.hetet dokihoz meg jövő héten kell mennem. Van okom aggódni? Eddig nem volt ilyen... Holnap megyek a védőnőhöz, de az soha nem tud válaszolni semmire tehát vele nem leszek elöbbre :-s

2012. aug. 23. 13:02
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy elég sokat keményedek is közben... Óránként 1szer-2szer... A magnézium se sokat segít rajta...
2012. aug. 23. 13:04
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, az orvosom azt mondta ez természetes, a hüvely igyekszik nagyon tisztán tartani magát. Amíg színtelen, szagtalan és nem csíp, addig nincs baj.
2012. aug. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
lehet a nyákdugó,bár elég korai. én elmennék a dokimhoz,vagy bármilyen dokihoz aki éppen most rendel,mert lehet h elkezdtél nyilni. én is holnap töltöm a 32-t :) szóval én tuti elmennék most
2012. aug. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyákdugó?
2012. aug. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
?
2012. aug. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy a nyákdugó. Nekem konkrétan olyan állagú volt, mint a takony. (Elnézést a hasonlatért!)


Persze, ha izgul a kérdező, a legtisztább, ha elmegy orvoshoz.

2012. aug. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A takony hasonlattal nincs semmi baj,a legegyszerűbb megfogalmazás.Az nagyon sűrű,olykor véres gusztustalan,de ilyen korai terhességnél jót nem jelentene.Viszont a kérdezőnek valószínűleg simán erősebb,nagyobb mennyiségű folyása van,ami ha színtelen szagtalan,nem csíp viszket,teljesen rendben van.Tisztasági betét és kész.Az orvos felkeresését én is javaslom,nem árt ha megnézi a doki nem-e kóbor fertőzésről van szó amit egy két kúppal helyre lehet hozni.
2012. aug. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Ma már nem rendel a környéken doki, de holnap reggel védőnő után inkább elemgyek nézzék meg az a biztos...
2012. aug. 23. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!