Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33+2 hetes vagyok, olyan 3-4...

33+2 hetes vagyok, olyan 3-4 napja faj a pocakom alatt, Van valaki akinek szinten ilyen tunetei vannak? A gyogyszertol (Magne B6) elmultak a fajasok?

Figyelt kérdés
Olyan érzés mintha az izmaimat érezném, vagy valami ilyesmi, tagulnanak az izmaim és faj, ha fekszem akkor jo, de ha jarok akkor faj, de nem allandoan. Ma voltam a dokinal megvizsgalt alulrol, es azt mondta, hogy rendben van, de a fajdalomra kell Magne B6-ot szednem.
2009. júl. 24. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:
szia!szerintem többet kellene pihened!!!
2009. júl. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én 30 hetes vagyok és erre ébredtem ma hajnalban, én is megijedtem kicsit, olyan izomláz szerűt éreztem.Visszaaludtam nagy nehezen, és mire felkeltem elmult.

Az én fájdalmamra van egy tippem miért volt.Már másodszor riadtam fel a viharra, hogy a szél rendezi a szobát és szó szerint kiugrottam az ágyból, hogy ne csapódjon be az ablak.

Talán legközelebb jobban vigyázok magamra.

2009. júl. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!