Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhesen elmúltak a...

6 hetes terhesen elmúltak a tüneteim, néha érzek ezt-azt, de összességében jól vagyok, ugye ez nem feltétlenül jelent rosszat?

Figyelt kérdés

Eddig minden nap volt valami,émelygés,gyomorégés,állandó pisilési inger,farkasétvágy,mellbizsergés,álmosság egész nap.

Most inkább esténként érzem ezek közül valamelyiket,de ahoz képest ami eddig volt elmondhatom,hogy tulajdonképpen majd kicsattanok.


2011. máj. 24. 08:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Én hasonlóan vagyok, csak én már 9 hetes múltam! Bár én eddig sem voltam olyan hú de rosszul. Néha émelyegtem, kb. ennyi. Most már pár napja nem nagyon érzem ezt, szóval megijedtem. Annyi,hogy petefészek, hasszurkálásokat még érzem. Ezzel próbálom magam nyugtatni, holnap megyek uh-ra!

De nyugi nincs velünk semmi gond. Én mindenhol azt hallom,hogy nem mindenkinek tartanak a tünetek a 12. hétig. Barátnőm kb. 3 hétig volt összesen rosszabbul!

2011. máj. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nincs miért idegeskednetek,ez mindenkinél másképp van.nekem a 10.héten voltak elöször rosszulléteim és az is kb 2hétig tartott.az egész terhesség alatt majd kicsattantam a börömböl olyan jól éreztem magam.

és most egy 1éves kislány boldog anyukája vagyok! :)

üdv

2011. máj. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!