Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Voltam cukot terhelésen ami...

Voltam cukot terhelésen ami kicsit magas lett. Ilyenkor mit ehetek és ihatok? 14 hetes kismama!

Figyelt kérdés
2008. máj. 12. 07:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezer meg egy ilyen kérdés van.Olvass vissza.Vagy keress rá a neten a terhességi diabéteszre,és ott is ji fog dobni 1000+0 oldalt.
2008. máj. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha az orvos azt mondja, hogy magas, azt id elfogja mondani mit egyél, vagy a védőnő. Azért kell tanácsadásra járni, de amikor visszaviszed az eredményt kérdezd meg!!
2008. máj. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
pontosan mennyi az értéked? azt nem írtad...
2008. máj. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Már 14 hetesen mérték a cukrodat? Az értéked, ha 3,7 és 7 között van, akkor jó. Az éhgyomri és a terheléses is.

Az orvosod, védőnőd biztosan elmondja, milyen diétát kell követned.

2008. máj. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Hogy lehet az, hogy 14 hetesen voltál cukorterhelésen? Azt a 24.héten csinálják.Szerintem.

Amúgy boldog babavárást.

2008. máj. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!