Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj lehet, vagy csak túl...

Baj lehet, vagy csak túl aggòdom? Ennyi idős babásan normális. H csak hanyatt fekve érzem ha mozgolòdik? Minden nap kellene éreznem őt?

Figyelt kérdés
19+6 hetes pocakos vagyok. Tegnap sokat éreztem a picit mozogni, ma egyàltalàn nem. :(
2012. aug. 23. 18:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Ne aggódj ilyenkor még teljesen normálus hogy nem érzed minden nap mert sok helye van mocorogni.és az is normális hogy csak fekve érzed

Boldog babaváräst

34hkm

2012. aug. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha este lefekszel, és akkor sem mozog egyáltalán, akkor sztem menj be egy szívhangra a kórházba!

Egyáltalán nem mozgott ma?

2012. aug. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsò! Sajnos még csak fekve érzem nagyon enyhén, pici remegéseket, bökdösést. Ma nem feküdtem sokat, ìgy nem is éreztem .h mozogna, de most fekvésnél sem mocorog, legalàbbis nem èrzem. :(
2012. aug. 23. 18:52
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedves Első! Köszönöm a vàlaszodat, remélem nincs semmi baj! :( Boldog Babavàràst ès könnyű szülést kìvànok!
2012. aug. 23. 18:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok.ha tënyleg egésznap nem érezted akkor tényleg menj be a korházba.legalább megnyugszol
2012. aug. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Még mindig nem mozog? Én mennék a helyedbe, nagyon aggódós voltam terhesség alatt, én bementem párszor!
2012. aug. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jaj, ugyan, semmi baja nincs annak a babácskának, hidd el! Jól van, csak épp ma lusti, ennyi. Ráadásul tényleg sok helye van még ilyenkor.
2012. aug. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Biztosan nincs baj. 18-21 hét között összesen háromszor éreztem. 22. hét felétől másfél héten keresztül naponta, most pedig, pár napja, mióta ez a nagy meleg van, alig. Ma pl. egy picit kopogtattam hanyatt fekve, beszéltem hozzá, h. adjon jelet. Rúgott egy picit, majd egy nagyot, és ennyi. :) Nagyon meleg van, és szerintem ez ott bent is kihat, legalábbis nekem ez feltűnt. Ráadásul sokat mentem a napokban, így neki az külön ringatás volt. :)

24+3 :)

2012. aug. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ma màr mozgott a kis Szerelmem, megnyugodtam! :)
2012. aug. 24. 13:06
 10/10 anonim ***** válasza:
Na látod, jól van a kis drága! :)
2012. aug. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!